2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه چهار ماه اقدام بودم  تخمکگذاریم دقیقا روز چهاردهم بود

کیت گذاشتین دیدین روز چهاردهمه؟؟

آخه دکتر گفت از روز سوم بخور . به هفته صبر کن و اقدام. اینطوری روز 14 به بعد تخمک گذاریمه!!

ولی میترسم. بارداری دومه. ولی عجله دارم!

2728
بله تقریبا  ولی من چون دقیق روز تخمکگذاریم و از روی علایم فهمیدم و اقدام داشتم همون باعث شد با ...

مرسی عزیزمم دعا کن خدا یه پسر ناز هم به من هدیه بده

خدای خوبم ، تنها دل خوشی این روزهای من؛ مهربانی بی حد و مرز توست...
بله تقریبا  ولی من چون دقیق روز تخمکگذاریم و از روی علایم فهمیدم و اقدام داشتم همون باعث شد با ...

بچه تون پسره؟؟

لتروزول پسر زایی میاره ؟؟!

و این قرص و امثال اون برا سلامت جنین مشکل ساز نیستن؟؟

[QUOTE=149980319]کیت گذاشتین دیدین روز چهاردهمه؟؟ آخه دکتر گفت از روز سوم بخور . به هفته صبر کن و اقدام. اینطوری روز ...[/QUOTE

کیت نه

من از روی علایم همیشه تخمکگذاریمو میفهمم

درد تخمدان و ترشح تخمکگذاری

دقیق روزشو میفهمم

همون روزم اقدام کردم

خدایا شکرت 🙏🏻
2738
[QUOTE=149980319]کیت گذاشتین دیدین روز چهاردهمه؟؟ آخه دکتر گفت از روز سوم بخور . به هفته صبر کن و اق ...

ترشحات قبلش خیلی کشدار و بیرنگ و زیاده و وقتیآزاد میشه سفید میشه و مثل نخ نخی. درسته؟

منم از همین بیشتر تشخیص میدم. و کیت میذارم همینطور نشون میده ولی نمیدونم چرا کیت وقتی مثبت میشه دیگه تا 1 هفته مثبته !!! سر بارداری اولمم همینطور بود !

بچه تون پسره؟؟ لتروزول پسر زایی میاره ؟؟! و این قرص و امثال اون برا سلامت جنین مشکل ساز نیستن؟؟

خیلیا با قرصهای محرک باردار شدن 

اگه مشکل ساز بود نمیدادن 

البته با تجویز دکتر 

خدایا شکرت 🙏🏻
بله درسته  من تا حالا کیت نذاشتم

خیلی ممنون از توضیحاتتون . ببخشین چند سالتونه؟

بارداری اوله؟ کدوم شهرین؟ خود دکتر پیشنهاد لتروزول داد؟ و مشکل خاصی داشتین؟؟

خیلی ممنون از توضیحاتتون . ببخشین چند سالتونه؟ بارداری اوله؟ کدوم شهرین؟ خود دکتر پیشنهاد لتروزول د ...

۳۸ سالمه بارداری دومه یه پسر ۱۲ ساله دارم 

تهران دکترم سهیلا عارفی

قبل بارداریم دوتا سقط داشتم

رفتم تحت نظر دکتر عارفی و خداروشکر 

خدایا شکرت 🙏🏻
2706