2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من ماه قبل مصرف کردم لتروزل و متفورمین باهم یه امپولم زدم وقتی رفتم سونو گفت اصلا فولیکول نداری و کیست داری

ولی لتروزول زیاد باعث چند قلو زایی نمیشه متفورمین بیشتر تاثیر داره واسه چندقلو

من نتیجه نگرفتم ازش اما سونو میرفتم یه فولیکول بالغ داشتم پس احتمال دوقلویی کم تره...

با کلومیفن دو یا سه تا داشتم که دکترم میگفت همراهش حتما کپسول اووبوست و مکمل بخور چون کلومیفن مثل بادکنک باد کردن...توشون شاید پوچ باشه!

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من خوردم باردار شدم اولی دوقلو پوچ

دومین بار شیمیایی شد 

سومین بارم بتا بالا نرفت 😞

الانم بعد سقط اخریم اقدام میکنم نمیگیره که البته من دو ماه پیش اورژانسی خوردم همه چیم بهم ریخت😞

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2714
من همون ماه اول که خوردم باردار شدم فقط قرص آمپولم نزدم از روز ۵ پریود شبی دوتا تا شب دهم 

چند ماه اقدام بودی و نمیشد؟؟

تا شب دهم خوردی  اونوقت تخمک گذاریت کی بود؟

من خوردم باردار شدم اولی دوقلو پوچ دومین بار شیمیایی شد  سومین بارم بتا بالا نرفت 😞 الانم ب ...

ممنون. ایشالا که بشه براتون 

شما مشکلت چی بود؟ چند ماه ادقام داشتی و نمیشد؟ چند سالته؟

ممنون. ایشالا که بشه براتون  شما مشکلت چی بود؟ چند ماه ادقام داشتی و نمیشد؟ چند سالته؟

من گلم ازمایش خیلی دادم از سقط مکرر تا پاپ اسمیر مشکل نداشتم یه ویتامین دی با تیرویبد مشکل داشتم اونم قرصشو میخورم 

۲۷ سالمه 

من از ۹۷ درگیرم همون ماهی که میخوردم لتروزولو حامله میشدم شب تخمک گذاریم ولی قرص اورژانسی خوردم تخمک گذاریم بهم ریخت

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2706