2737
2739

ایشون گفته ارمسترانگ الکی گفته و همینطور رابطه با جن هم بعد از ظهوره

من هنوز هنگم از عقل این آقا

نظرتون؟

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندیدم برنامه رو ولی هنوز تکنولوژی رفتن رو نداریم کخ

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728
2738
ندیدم برنامه رو ولی هنوز تکنولوژی رفتن رو نداریم کخ

پس ارمستراتگ دروغ گفته یعنی؟

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
پس ارمستراتگ دروغ گفته یعنی؟

اونو خیلی وقته میگن حقه سینمایی بوده

نمیدونم والا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
به بعد و قبل از ظهور کاری نداره هر وقت انسان فناوریشو به دست بیاره میره به این چیزا توجه نکنین خواه ...

کاری به ظهور ندارم حتی میگه ماه هم نرفته انسان

چرت میگه

2706