2737
2734
عنوان

بچه ها سودا داره منو میکشه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 50 پست
سلام مامان منم داشت و زن همسایمون...بنده خدا چندین سال دکتر میرفت اما اصلا خوب نمیشد ...مامانم رفت ی ...

این علائمی که میگه ممکنه از سودا نباشه یا هر بیماری دیگه باشه مثل افسردگی؟

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره منم خیلی سال نیم دونستم اینقدر تحقیق کردم تا سر دراوردم از درد خودم وگرنه الان باید می رفتم دکتر ...

منابع تحقیقت رو میگی لطفا منم یه کم اطلاعاتم رو ببرم بالا 

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️

کسانی که دچار غلبه‌ی سودا هستند، : این افراد باید سبک زندگی خود را تغییر داده و از مصرف موادی چون سس، سوسیس، کالباس، ترشیجات، گوشت گاو، قارچ، غذاهای سرخ کردنی، عدس، بادمجان، پیاز خام و... پرهیز کنند

2731
2738
  • غذاها با طبع گرم و تر
  • هویج (بخار پز)
  • گوجه، لوبیا قرمز
  • نان و پنیر، حلوا با شکر
  • تخم خشخاش، مغز تخم کدو، مغز تخم خیار، بادام تر
  • گوشت بزغاله
  • خربزه
  • برنج با شوید یا زیره
  • سیرابی، قلوه
  • انجیر، شادانه، نشاسته
  • انار
  • کدو تنبل، کدو، اسفناج، نارگیل
  • کاهو، پیاز، پونه، تره
  • گوشت کبوتر، گنجشک، کبک، خروس
  • نخود آب، عسل
  • شیرینی طبیعی
  • دارچین، زعفران، زیره، گلپر
  • بادام ها، پسته
  • سوپ جوجه، سوپ و کباب گوشت گوسفند
  • روغن زیتون، روغن بادام
  • سالاد بعد غذا
  • توت ها، خیار، تربچه
  • خرما
  • سیب
  • روغن کنجد
  • غذاهای مضر

• سرخ کردنی ها
  • شیرینی ها
  • غذای چرب
  • ادویه تند
  • گوشت زیاد
  • غذای ساندویچی
  • مایعات با غذا
  • غذای مانده و بیات
  • نمک زیاد
  • نوشابه
  • ترشی
عزیزم برای افسردگی ت برو پیش روانشناس حتما، و اگه روانشناست لازم دونست پیش روانپزشک هم برو من افسرد ...

قرصای روانپزشک می ترسم وابستم کنه راستش مادرم هم همه عمر همین طوری بود هی دوره ای مریض میشد به ندرت خوب خوب بود خیلی می ترسم مثل اون بشم

2706