2737
2739

بچه ها من خیلی به خانوادم وابستم با این گه خونم دوتا کوچه بالاتر از مامانمه ولی عجیب حس تنهایی می کنم اخه من عاشق شلوغی ام.اینقد ناراحتم جایی ک شاد باشم

بری خونه خودت از شلوغی متنفر میشی

یعدشم نزدیکی وقتایی شوهرت سرکاره برو اونجا

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزعکس موقع عروسیم اونقدر خوشحال بودم از دخالتها راحت شده بودم تنهایی چیزی که عادت میکنی زنداداش منم از جای شلوغ دراومد الان با ۱۹ تا واحد همسایش در حال رفت و امده میگه نمیتونم تو خلوتی بمونم خفه میشم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

خب سعی کن جایی که شادی ناراحت نباشی😁بعد هم واسه اکثر دخترا سخته خونه بابا رو ترک کنن منم همین طور تازه تک دخترواخری بودم عزیزدوردونه همه ولی رفتم غصه نداره تازه تو نزدیکی عزیزم خوشحال باش .عروسی کنی بهتره میری ومیایی خوشمزه است

2738
شوهرم بیکاره حالا خوبیش اینه خودم سرکارم تا دو

شوهرت بیکاره؟ 😳

کار خودت چیه؟ حقوقت چقدره؟ 

کی قراره خرج زندگی رو بده؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

قشنگ حستو درک میکنم،  منم همینجوری بودم ، کاملا طبیعیه،  انقد زود عادت میکنی که فقط دوس داری خونه خودت باشی 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
2706