2733
2739
عنوان

من عاشق شوهرمم جونمو براش میدم

736 بازدید | 17 پست

بخاطر ی سری گرفتاری همش ناراحته دلم میخواد هرکاری بکنم دیگه ناراحت نبینمش تو این چند سالی که باهمیم یک بارم ندیدم از ته دل بخنده همش میگم خدایا چرا این مردی که انقد خوبه باید انقد عذاب بکشه چون تنها بود و کسی بهش کمک نکرد همش تنهایی افتاد و پاشد 

بچها امروز ی قرعه دارم برام دعا کنین ببرم بلکه مشکلاتمان تموم شه و بدهی هارو بدیم

ایشالا عزیزم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
محبتت رو به زبون بیار براش . بهش بگو که ازش ممنونی که داره برای زندگیتون تلاش میکنه 📍

میگم همیشه چون بهترینه برای من هیچ وقت هیچ جایه زندگی برام کم نذاشت ولی خودش میگه برات کم گذاشتم با اینکه من همیشه ازش تشکر کردم بخاطر همه چیز

یه لحظه فکر کردم خودمم البته با این تفاوت که هنوز ازدواج نکردیم ان‌شاءالله خدا دستامونو ول نکنه و دست پر برکتش تو زندگی منو شما و این رفقای نینی سایتی قرار بگیره 

آمین

خواهر 5 تا صلوات برات فرستادم 

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
2738
یه لحظه فکر کردم خودمم البته با این تفاوت که هنوز ازدواج نکردیم ان‌شاءالله خدا دستامونو ول نکنه و دس ...

مرسی عزیزم انشاالله که به هم برسید و خوشبخترین باشید مرسی گله من برات ۱۰تا صلوات میفرستم مهربون جان

وای عزیزم شوهرم منم همینطوری بود کلا همه ازصفرشروع کردن شوهرم اززیرصفر چون خودش منومیخواست ماحتی عروسی هم نگرفتیم ولی شوهرم پام موند مث یه مرد شکرخدا گذشتو گذشت تااینکه شکرخداخونه خریدیم بهترین ماشینوخرید شغل خوبی پیدا کرد باورکن کساییکه بی پشتوانه ان خدایه طوردیگه نظرداره بهشون وازجایه جاش میده یادمه اوایل ازدواجمون که میرفتم سرکارحتی یه زیرزمین نمور وکوچیکم میدیدم میگفتم خدامیشه ی خونه همینطوری بدی ولی مال خودمون باشه که خدالطف کردو بیشترازچیزیکه خواستم بهم داد مطمئن باش خدابرات درست میکنه خدایاشکرت

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
مرسی عزیزم انشاالله که به هم برسید و خوشبخترین باشید مرسی گله من برات ۱۰تا صلوات میفرستم مهربون جان

ممنونتم بخاطر دعای زیبات خواهر گلم❤️❤️❤️

اللهم صل علی محمد وآل محمدبرای شهدای امنیتبرای سایه ی پرچمی که نام الله ِش شده برکت دلامون برای مردم عزیز و مهربون کشورمیدنیا ممنون قلب مهربونت میشم واسه کار نامزدم یه صلوات مهمونم کمی❤️🦋 متفاوت بودن عقاید ماهم دلیل قانع کندده ایی نیست بهم دیگه بی احترامی کنیم   با افتخار یه کوردم و پشت دین و ولایتمم هستم من اگه خطاکارم پای اسلام ننویسین اون خطای منه
وای عزیزم شوهرم منم همینطوری بود کلا همه ازصفرشروع کردن شوهرم اززیرصفر چون خودش منومیخواست ماحتی عرو ...

مرسی عزیزم انشاالله که ماهم زندگیمون خوب شه من راضی ام از زندگیم با اینکه مستاجرم و کلی بدهی و فلان همیشه میگم خدا سایه ی شوهرمو بالا سرم نگه داره بیشتر نمیخوام ولی این ناراحت دیدن شوهرم همیشه داره دیوونم میکنه عزیزم برام دعا کن 

مرسی عزیزم انشاالله که ماهم زندگیمون خوب شه من راضی ام از زندگیم با اینکه مستاجرم و کلی بدهی و فلان ...

الهی خدابهترینارو واست رقم بزنه وسایش روسرت مستدام باشه عزیزم

بچه هام دنیامن😍😍😍😍
مرسی عزیزم انشاالله که ماهم زندگیمون خوب شه من راضی ام از زندگیم با اینکه مستاجرم و کلی بدهی و فلان ...

عزیزم منم عینه توام همین دیشب پای چشمش کلا بخیه خورده بود ساعت دوازده اومد گفت پول دندونپزشکیه فرداتو جور کردم خیلی دلم شکست همیشه برای سلامتیش دعا میکنم منم از صفر مطلق شروع کردم ولی بازم خدارو شکر میکنم از خدا میخوام بهش روزی حلال و سلامتی و بچه بده واسه توام همین ارزو رو میکنم

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه

آفرین  از اینجور تاپیکها خوشم میاد عشق به همسر. کاش هممون حتی تو سختی ها اینقدر حرفای خوب بزنیم تا دنیا روی خوششو همیشه بهمون نشون بده دعا میکنم تو قرعه اسمتون در بیاد دعا میکنم ادمهایی مثل شما زیاد بشن که اینقدر شاکرن که اینقدر مهربونن خدایا اینجور ادمها تو دنیا زیاد بشن ماهم یاد بگیریم ازشون خوشبخت باشین 😊😍

2706