2737
2734
بچه داری؟ من پسرم شبا تا صبح بیداره.همین الان هنوز نخابیده🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه اتفاقا همه بخاطر همین موضوع مسخرم میکنن که چرا خوابت میزان نیس نه بچه داری نه شاغلی آخه چرا من دوس دارم صبح بیدار شم برسم به کارام خیلی خجالت زده هستم پیش آقام😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین الان پاشو همه چیز قرمه سبزی رو بریز تو قابلمه وقتی جوش اومد زیرشو کم کن بعد بخواااااااااب تا 2 ...

😂😂😂😂وسایل قرمه رو ندارم در حال حاضر 😂😂😂

نه اتفاقا همه بخاطر همین موضوع مسخرم میکنن که چرا خوابت میزان نیس نه بچه داری نه شاغلی آخه چرا من دو ...

ن خجالت نکش.

ولی یه روز نخاب.سعی کن تا شب نخابی.ساعت ده و یازده خوابت میگیره .بعد دیگه عادت میکنی.

الان پاشو یه لیوان قهوه بخور خوابت میپره.

2731
میگن قرص ملاتونین خوابو تنظیم میکنه

آره منم تو نی نی سایت خوندم 

امروز به شوهرم نگاه کردم خیلی لاغرشده کاش باهام دعوا میگرفت ک انقد لوس نمیشدم

ن خجالت نکش. ولی یه روز نخاب.سعی کن تا شب نخابی.ساعت ده و یازده خوابت میگیره .بعد دیگه عادت میکنی. ...

سعیمو میکنم ولی فکر نکنم موفق شم میخوام از امشب ناهار و درست کنم فقط بمونه برنج اینجوری فک کنم برام راحت تر باشه

2738

منم وقتی بچه نداشتم مثل شما بودم البته بعد بچه هم تا ظهر خوابیم کم پیش میاد غذا درست کنم از بیرون میاره البته شوهرمم زیاد علاقه مند به خرید ریز خونه نیست خیلی هنر کنه  جوجه بگیر جوجه بزنه یا کباب

سعیمو میکنم ولی فکر نکنم موفق شم میخوام از امشب ناهار و درست کنم فقط بمونه برنج اینجوری فک کنم برام ...

تا قبل از اینکه شوهرتون از زندگی باهات دلزده نشده یه کاری  بکن.شوهرشما هم فک کنم مث یکی ازاقوام ماست که چندسال هیچی نگفت بعدازچندسال یه دفعه گفت طلاقت میدم و رفت یه زن دیگه گرفت. به همه هم گفت زنم تا ساعت دوخواب بودوقتی میومدم خونه همش کنسرو و حاظری و غذا از رستوران میگرفتم. تااینجور گفت همه حقو به شوهره دادن.بااینکه خیلی زنش رودوست داشت و بخاطرش باخوانودش جنگید.ولی صبرش لبریز شد و اینجوری جواب زنش رو داد 

تا قبل از اینکه شوهرتون از زندگی باهات دلزده نشده یه کاری  بکن.شوهرشما هم فک کنم مث یکی ازاقوام ...

درسته حق کاملا با شماست ولی ی دلیلش هم اینه که شوهر من هر غذایی نمیخوره مثلا ی بار میبینی یکی حال نداره کوکو درست میکنه ولی شوهر من اینارو نمیخوره حتما باید قرمه فسنجون زرشک پلو یی تو این قبیلا باشه که بخوره وگرنه نمیخوره اگ اونا رو میخورد بالاخره پا میشدم سریع درست میکردم 

درسته حق کاملا با شماست ولی ی دلیلش هم اینه که شوهر من هر غذایی نمیخوره مثلا ی بار میبینی یکی حال ند ...

خوب پس واسه شام که درست میکنی زیاد درست کن برا ناهار هم بمونه.یا شبا که بیداری درحین اینکه گوشی دستته درست کن.حیفه زندگیت بخاطر یه ناهاری خراب بشه

غذا از بیرون میگیره وای خیلی خجالت میکشم جلوش دقیقا بخاطر همین ک بهم حرف نمیزنه  چرا خوابم میز ...

یه چیزی از بدنت کمه که زیاد میخوابی برو ازمایش کامل خون بده .ادامه بدی میره بیروناااااا

2706