2733
2739
عنوان

ممکنه عکسم پخش بشه؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 897 بازدید | 52 پست
عزیزم اون خطم کلا سوخته دیگه ندارمش چطوری برم تو پیجم ک حذفش کردم

بیا خصوصی

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
منم یه بار تو اینستا پیج ساختم نمیدونم حواسم کدوم گوری بود وقتی یه جا کامنت گذاشتم دیدم شمارمو به جا ...

تو اوج ناراحتی خنده م گرفت😭. دعا کن عکسم پاک شه وگرنه تو بد دردسری میوفتم

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونجا بهت بگم من خودم چند بار کردم 

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
تو اوج ناراحتی خنده م گرفت😭. دعا کن عکسم پاک شه وگرنه تو بد دردسری میوفتم

24 ساعت بعدش برو باز نگاه کن ایشالا پاک شده

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2728

اگه با مرورگر میری احتمالش خیلی زیاده که پاک شده باشه ولی توحافظه مرورگرت مونده باشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اگه با مرورگر میری احتمالش خیلی زیاده که پاک شده باشه ولی توحافظه مرورگرت مونده باشه  من چی ...

مرورگر منظورت چیه؟ نگرفتم.

وای خدا چیشد بعد کسی دید؟

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
مرورگر منظورت چیه؟ نگرفتم. وای خدا چیشد بعد کسی دید؟

ببین اگه حذف کردی کلا حذف شده نگران نباش 

با موزیلا رفتی ؟

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین اگه حذف کردی کلا حذف شده نگران نباش  با موزیلا رفتی ؟

موزیلا چیه🙄

2740
ببین اگه حذف کردی کلا حذف شده نگران نباش  با موزیلا رفتی ؟

نمیدونم موزیلا چیه. اما مطمئنم ک حذفش کردم و جهت اطمینان دو تا عکس رو هم حذف کردم ک کامل پاک بشه . نمیدونم چرا نشده در صورتیک نوشت حذف شده

عزیزم مرورگر همینه که باهاش میای نی نی سایت 

حالا انواع مرورگر داریم موزیلا اکسپلور و...

من هم روبینو رو نصب نکردم 

اگه اپلیکیشنه یه بار تاریخچه اش رو پاک کن 

اصلا برو با یه گوشی دیگه ببین عکست هست یا نیست 

عزیزم مرورگر همینه که باهاش میای نی نی سایت  حالا انواع مرورگر داریم موزیلا اکسپلور و... م ...

اها اپلیکیشن بود عزیزم. اره عزیزم با گوشی دیگه نگاه کردم بود😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 بدبختی هول کردم بعد از حذف عکسه از پیجم خارج شدم و الان بخاطر اینکه خط قبلیم سوخته نمیتونم واردش بشم

برو از پست بانک خطتتو ک سوخته بگیر بهت میدن بعد شمارتو وارد کن دوباره کدشو بگیر

آره باید اینکارو بکنم. تا چه ساعتی بازه؟

کسی نیست.جز شما نی نی سایتیا. گفتم ببینم برای شما هم پیش اومده کمکم کنین

ببین عزیزم بهتره تو اینجور شرایط به یکی از اعضای خانوادتون هم بگی چون خدایییییی نکرده فردا روزی مشکل درست شد هم اونا میگن چرا نگفتی وهزار تا فکر وخیال هم خودت میگی کاش میگفتم

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2706