2726
عنوان

ممکنه عکسم پخش بشه؟😭

897 بازدید | 52 پست

گوشیمو دادم دست برادر زاده م نگاه فیلم میکرد تو روبینو بعد ازش گرفتم دیدم عکس خودمو گذاشته پروف روبینو 😭. سریع حذفش کردم حتی برای اطمینان دو تا عکس اخریو حذف کردم ک نمونه. بعد حواسم نبود از پیجم خارج شدم اصلا یادم نبود ک خطی ک پیجم روش نصبه سوخته 😭😭😭 حالا با خط جدیدم

پیج زدم و پیج قبلمو نگاه کردم میبینم عکسم نیست اما وقتی میزنم رو پروفایل همون عکس خودم روشه😭😭😭😭 دارم دیوونه میشم. قبلا هم پیش اومده رو پروف عکس حذف کردم  و تا چند ساعت بعد مونده .الان چکار کنم؟برا شما پیش اومده؟ عکسمم بی حجاب نیست اصلا اما اگ پخش بشه یا چیزی آبرو میره تو فرهنگ ما خیلی زشته😭

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          
وای عزیزم🥺🥺🥺

چکار کنم اخه؟😭😭😭😭

دل میرود ز دستم❤...صاحبدلان خدا را 🤲🏻                               دردا که راز پنهان😔.....خواهد شد آشکارا...🍃🌻حافظ💛   ‌‌‌          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه آبرویی مگه چیه عکست؟ خودتو اذیت نکن الکی

تو فرهنگ ما خیلی زشته.بخدا بدجور دلدرد گرفتم😭

میدونم سخته از یکی کمک بخواه

کسی نیست.جز شما نی نی سایتیا. گفتم ببینم برای شما هم پیش اومده کمکم کنین

تو فرهنگ ما خیلی زشته.بخدا بدجور دلدرد گرفتم😭

چه زشتی اصلا چند درصد ممکنه کسی ببینه عکستو؟ اصلا گوشی دست بچه دادن نمیدونم چه صیغا ایه بچه باید یاد بگیره به گوشی بزرگترش دست نزنه 

منم یه بار تو اینستا پیج ساختم نمیدونم حواسم کدوم گوری بود وقتی یه جا کامنت گذاشتم دیدم شمارمو به جای اسم کاربریم نوشته بودم مثل دیونه ها بجای حذف پیج اینستا رو پاک کردم رمز و اینا شم یادم نیست که برگردم پیجو پاک کنم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

برو دوباره روبیکا رو نصب کن شماره قبلیتو بزن چندثانیه خارج شو دوباره وارد روبیکا شو چند ثانیه صبر کن خودش داخل میشه

با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم زخم های حسن ، منتقم حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، مرهم تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست . او می آید پس بترس از خون های زیر چکمه ات ...
برو دوباره روبیکا رو نصب کن شماره قبلیتو بزن چندثانیه خارج شو دوباره وارد روبیکا شو چند ثانیه صبر کن ...

عزیزم اون خطم کلا سوخته دیگه ندارمش چطوری برم تو پیجم ک حذفش کردم

2706