2737
2739
عنوان

جواب مادر شوهرم چی بدم

229 بازدید | 14 پست

حدودا یک ماه پیش شوهرم کرونا گرفت دیگه از خودم و بچه ها م فرار میکردن اگه جایی می دین ،حالا بعد یک ماه از دور ک من دیده میگه خواستم گلکي کنم چرا نميايد دقیقا تا دور سه روز پيش زنگ میزد هیچ نمگفت نوها دختريش پیشش بودن بچم زنگ میزد میگفت تلویزیون ه

خدا جونم شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بابا بنشینید توی خونه هاتون تو این کرونا 

ول کن 

اونم آدم هایی که دیدنشون اذیتت میکنه 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2738
خیلی پروه دیگه میخوام تحویلش نگیرم آنقدر عصبی م و سر درد چرا نمیتونم حرف بزنم حالا فردا اگر زنگ زد چ ...

واااا بگو ما یبار مار گزیده شدیمممم از کرونا دگ میترسیم جایی بریم 

دخترم.همنفسم 😍❤

بگو والا شما مارو میدیدی ولی نادیده میگرفتی دوری میکردی البته حقم داری نگران سلامتیتون هستی منم ب همین دلیل رفت امد کم کردم تا سلامتیتون ب خطر نیافته تواین سن سال بهتره رفت امدنکردن ادامه بدیم ممکنه ناقل باشیم شماهم درگیر شین

اینجوری هم حرفتو زدی هم رفت امد نمیکنی خیلی محترمانه 

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

بگوترسیدیم همتون کرونابگیرین خدای نکرده ،بعدازاینم معلوم نیست ناقل باشیم یانه (دورازجونتون البته )خلاص میشی ازدستشون 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه

ببین عزیزم میدونی ماها چرا اینقدر به هم میریزیم به دو علت یکی اینکه به موقع حرف نمیزنیم و خود خوری میکنیم دوم اینکهدنمیدونیم چی بگیم

همش هم با یک چیز حل میشه

اینکه همین الان فکر کنی همه اینایی که پیش اومد از طرف مادر خودت بود 

مادر خودت بود که نوه های دختریش پنهون کرد

مادر خودت بود که گلگی ناحق کرد

خوب حالا از دست مادر خودت شاکی ای 

فقط از دست مادر خودت حالا خیلی راحت میتونی برا جواب فردا آماده بشی

چون مادر خودت دوس داری و ازش فقط حرصت گرفته هم دوسش داری هم ناراحتی از دستش حالا خودت راحت میتونی مدیریت کنی همون طور که مادر خودمون مدیریت میکنیم

یه راهش همونیه که من لایک کردم 

تاپیک  مامارها چیز قشنگی گفته اینو بگی 

عزیزم

به این راه حل فکر کن خیلی جواب داده تاحالا

بگو والا شما مارو میدیدی ولی نادیده میگرفتی دوری میکردی البته حقم داری نگران سلامتیتون هستی منم ب هم ...

احسسسنت گل گفتی

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706