2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خوش ارايشم اما نميدونم چطور 😂

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست

به ارایش اعتیاد پیدا میکنن .من چندتاشونو دیدم که مدام در حال تمدید آرایشن.حتی پیش ما که از کودکی باهاشون بودیم

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

من شکل چشمام یه جوریه که فقط بدون ارایش خوبه باارایش مثل گرگ زخمی میشم

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2738

اولا زمینه شو باید داشته باشن،از همه مهم تر پوست خوب دارن،چشمای درشت،لبها و بینی رو اسلوب،مثل همون نازی که توی تاپیک قبلت گفتی،بعد اصولا ادمای خوش ارایش زیاد خفن نمیکنن قیافشونو،خیلی لایت و ملیح با لوازم ارایش خوب  و مختصر ارایش میکنن

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

راست میگی ادم قبل وبعد این مدلهای عروسو میبینه دهنش باز میمونه منکه ارایشگاه رفته بودم شکل معتادای تزریقی کرده بودتم

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706