2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مردا جایی جذب میشن ک احترامشون حفظ باشه جایی ک انرژی بگیرن حالشون خوب باشه جایی ک اقتدارشون حفظ بشه این خیلی مهم بود جایی ک وجودش مهم باشه برا بقیه

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2738

منظورت  از جذب اينكه چطور پايبندت شد يا اينكه چطور بهت علاقه مند شد؟ 

بُــــــگذار سر به سینه ی من تا که بشنوی آهنگ اشتیاق دلی دردمند را شاید ک بیش از این مپسندی به کار عشق آزار این رمیده ی سر در کمند را بُــگذار سر به سینه ی من، تا بگویمت اندوه چیست، عشق کدامست؟ غم کجاست؟ بُــــــگذار تا بگویمت این مرغ خسته جان عمریست در هوای تو از آشیان جداست
همش😁

کلا بگم که همون اولش مهمه ، من چون برام مهم بود فکر بد نکنه اوایل یکم ادا مثبتا بودم کم کم راحت شدم زمانیکه که اطمینانش جلب شد 😊

البته اگه خواستگار سنتی باشه همونم مهم نیس 

خودتو دوس داشته باش و خودت باش 

من ۳۱ همسرم ۳۴       

۹سال و یک ماه و ۲۰ روزه زیر یک سقفیم.  ۳سال دوست بودیم و دو سال نامزد و بعد عروسی.ما یهو عاشق شدیم و بعد به مرور فهمیدیم درست عاشق شدیم.ریسک کردیم.البته گاهی بخاطر تفاوت ها به مشکل میخوریم.و با حرف و گذشت حل میشه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2706