2733
2739

همسر من و داداشاش سه تا برادند ماتو شهرستان زندگی میکنیم پدرشوهرم وهمسرم که پسر دومه باهم خونه ساختن اون دوتا پسر خونه ندارن ۷ سال پیش که خونه ارزش نداشت پدرشوهرم اومد خونه رو داد به بردارشوهرام گفتن شما خونه ندارین شما ببرین شوهرمم قبول کرد شاید خونه اون موقع ۴۰ ملیون ارزش داشت ولی الان ۴۰۰ تومن حالا برادرشوهر بزرگم تا الان تو اون خونه زندگی میکنه خوب

البته شوهرمم خودش قبول کرد که خونه روبهشون.بده اون موقع من نامزد بودم هرچی بهش گفتم.به خرجش نرفت

خب

تا خم نشوید کسی سوارتان نمی شود  فک کنم ‏مارو بد خط نوشتن که کسى نمیفهمه چمونه !  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب😐شریکی‌همینه‌خدابدادمون‌برسع‌

ماهم‌ماشین‌فروختیم‌برازرشوهرم‌خونه‌بسازه‌مابریم‌

توش‌بشینیم‌تاماشینمون‌بخره‌پس‌بده..خدابخیربکنه😑😑

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
2731

حالا برادرشوهرم میگه من فقط خونه باید مال خودم باشه خونه قدیمیه یه کم

مادرشوهرش زنگ زده اگه بهش ندین من دخترمو برمیدادم میبرم

جاریم و شوهرش فرمودن من شریک قبول نمیکنیم ۵۰ ملیون وام میگیرم میدم به برادر سومیه

حالا حونه فقط اگه زمینش رو درنظر بگیریم ۴۰۰ تومن می ارزه

بنظرتون ما ادعای میراث بکنیم دلم برای کوچیکه میسوزه از یه طرف از طرف دیگه برادرشوهر بزرگم خیلی بهمون بدی کرد کار شوهرمو ازش گرفت باعث شد ۲ سال بیکاری بکشه پیر شدیم بخدا خودش نشست جای کارش

برادر بزرگه رو شوهرم ادمش کرد گذاشتش سرکار پیش خودش اینقد زیر اب.شوهرمو زد که اخراجش کردن بعد از یکسال مشخص شد که کار برادرش بوده میخواسته رسمی بشه اخه دوتا برادر رو باهم نمیزارن رسمی بشه یا شوهرم یا برادرش

بنظرتون ما اوعا کنیم

خب😐شریکی‌همینه‌خدابدادمون‌برسع‌ ماهم‌ماشین‌فروختیم‌برازرشوهرم‌خونه‌بسازه‌مابریم‌ توش‌بشینیم‌تاماش ...

ایشاله بده برادر بد خیلی کم هست حالا از من بزرگ از پشت خنجر بهمون زد ولی کوچیکه خیلی مهربونه مجرده هیچیم واسه ازداوج نداره دوست دخترش ۶ ساله منتظره 

2738