2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعده ۱۴ ماه حامله شدم خیلی سخته انتظار ولی بچه داریم خیلی سخته خدا به همه اونایی که منتظرن نی نی ان سالم و صالح بده اونایی هم که دارن حفظشون کنه و به مامانا حوصله و صبر زیاد عنایت کنه

تفاوت سنی زیاد ملاک نیس گلم سعی کن بیشتر خوبیاشو ببنی عزیزدلم

اونفدر خوبیش زیاده ک نگو ولی تنها بدیش اخلاقش گندشه خاهر اخلاقش ۰هس توخودت بگیر حرفمووقتی اخلاق نواری حوصله حرفتی رمانتیک قشنگ احساسی نداره دست بزن داره نمیشه باهاش ح زد هی خاهر 

سرداردلها
2731
فداتشم عزیزمی نمیدونستم ناراحت شدم😔الان حامله ای تازه فهمیدی 😍؟کی فوت شده همسرت؟باران کوچولوت چطور ...

اره عزیزم چند روزه فهمیدم باردارم

۳۵_۳۶ روزه همسرمو از دست دادم

فهمیدن باردارم بارانمو  ازم گرفتنش

ولی من بازم دنبال کاراشم که پدرم قیم دائمیش بشه دیگه واسه ی همیشه پیش خودم بمونه

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
منم بعده ۱۴ ماه حامله شدم خیلی سخته انتظار ولی بچه داریم خیلی سخته خدا به همه اونایی که منتظرن نی نی ...

مامان من وقتی داداش کوچیکم اذیتش میکرد

همیشه میگفت بچه نداشتنش یه درده☹

داشتنش هزار تا درد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂

2740

خوشبحالت که شوهرت نمیخواد. حالا ما برعکسیم شوهرم میخواد من نمیخوام چون هم دخترم همش ۴سالشه وکوچیکه هم کرونا هست هم میخواستم برم طرح کارم. منم ۲۴سالمه 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
من اولی رو ۲۱سالگی من خودمون خواستیم اوردیم دومی رو ناخواسته ۲۳ سالگی باردار شدم در نهایت تا ۲۴سالگی ...

عزیزم میشه منو راهنمایی کنی چطور دونفره هاتونو داری

منم دوتا بچه دارم یکیش چارسال یکیش شش ماه تقریبا...

خیلی ناراحتم..واقعا خسته میشم.چون اولی رم زود باردار شدم فک میکنم هیچی نفهمیدم از زندگی

که تو جانی و جهانی..ای بلای تو به جانم🤗
اونفدر خوبیش زیاده ک نگو ولی تنها بدیش اخلاقش گندشه خاهر اخلاقش ۰هس توخودت بگیر حرفمووقتی اخلاق نوار ...

چقد بد ک دست بزن داره..تو ک میگی خوبه میتونی با رفتارت درسش کن عزیزم..

منم 24سالم هست 2سال توی اقدام هستیم

این ماه کلی آزمایش دادم همسرمم آزمایش اسپرم داد جوابش پنجشنبه آماده میشه

یکشنبه باید ببرم دکتر ببینه

خداکنه مشکلی نباشه مخصوصا ازطرف همسرم😢

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2706