2733
2739
عنوان

اونایی که از درمان پوست اطلاعات دارن میاین ؟؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5168 بازدید | 139 پست
جای جوشایی که تو نوجوونی ترکوندم

عزیزم منم جوش داشتم دستکاری هم کردم ولی اینجوری نشدم... چرااینقدر منافذت باز شدن؟؟؟ ارثی نیست؟؟

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
صورت من جای جوش داره البته یه چنتایی روگونم..۵جلسه نیدل انجام دادم اماهیچ تغییری نکردداداشم میگه بای ...

من لیزر فرکشنال کردم ۳ جلسه ولی جلسه سوم خیلی درد داشت نرفتم دیگه گفتن ۷ جلسه بیای جوابه البته سر کننده میزنی ولی من دنبال راه بهترم

میشه یه صلوات برا حاجت رواییم بفرستی؟؟🌹🌹🌹انشاالله حاجتروا بشی 💚
2738
عزیزم منم جوش داشتم دستکاری هم کردم ولی اینجوری نشدم... چرااینقدر منافذت باز شدن؟؟؟ ارثی نیست؟؟

واقعا درستکاری کردی و جاشون صافه ؟ لک جوشم نمیمونه

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
اره .نکته جالبش هم اینه که صورتم جای سوراخای میکرو نیدلینگ رو هم نتونست ترمیم کنه.

ااااا ای دل غافل حالا میخوای چیکار کنی؟ دکترا بعضیاشون بخاطر درآمد خودشون یه پیشنهادایی میدنا

اره .نکته جالبش هم اینه که صورتم جای سوراخای میکرو نیدلینگ رو هم نتونست ترمیم کنه.

چراااا 

پوستت ترمیم نمیکنه 

با خدا باش و پادشاهی کن... خدایا این بارم چشام به دستای مهربونته ...از تنهایی میترسم خودت بغلم کن ...
عزیز دلمی آخه همدرد و هم مشکلیم الان ما همو خوب درک میکنیم 😔میکرو نیدلینگم کردی پس؟ جواب نمیده منم ...

فدات شم.اره ۴بار انجام دادم میکرونیدلینگ .میکرو درم ۲بار .دو بار لیزر کردم و یک سال هم دارو خوردم و کرم استفاده کردم اما پوستم داغونتر شد.

واقعا درستکاری کردی و جاشون صافه ؟ لک جوشم نمیمونه

آره پوست با پوست فرق داره متاسفانه تو کل فامیل من و پدر یزرگم خدابیامرز اینجوری بودیم 🤦‍♀️البته مال اون منافذ باز بود مال من جوش

2706