2733
2734
عنوان

شوهرم پیام داده اگه میخوای بیای من بچه میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 5551 بازدید | 235 پست

یعتی خودت بچه دار نمیشی؟

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
بچه دار شو خب

بعد با یه بچه آواره کجا بشم اصلا صلاحیت پدر شدن نداره بنظرم مگه من آدم نیستم که حتی تو این مسئله هم نظر من مهم نیست

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی اینکه ما شدید اختلاف داریم و من از این آقا متنفرم و اصلا صلاحیت پدر شدن رو درش نمیبینم و بیزارم ...

چرا جدا نمیشی پس 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
بچه دار نمیشی؟

من یک سال خورده ای ازدواج کردم شدیدا دارم پیشگیری  میکنم کابوسم بچه دار شدن از این ادمه چه گلی زده به سر من که بخواد سر بچه ام بزنه

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

خب حرف های شوهرشو بهش حق میدم حق قانونیشه بچه بخواد 

ولی خب بهتر بود اول یکم مراعات میکرد 

همون اول گفنه اجازه بده برم زن بگیرم ادم حس میکنه طرف فقط زن گرفتن و بلده هیچ چی حالیش نییس از احساسات

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2740
این عتیقه های بیشعور رو از کجا خدایی میان خواستگاری؟

از تو لپ لپ فکر میکنه بچه دار شدن فقط تولید مثل بگو اخه سر من چه گلی بدی که بخوای سر بچه بزنی

یعنی اینکه ما شدید اختلاف داریم و من از این آقا متنفرم و اصلا صلاحیت پدر شدن رو درش نمیبینم و بیزارم ...

ببین من اشتباه کردم و همسرم تا ازدواج کردیم بعد شب زفاف پاشو کرد تو یه کفش که بچه میخوام خب من دو ماه بعد عروسیم باردار شدم اونم فقط با یه بار رابطه ولی الان همش با خودم میگم عجب خری بودم کاش منم میگفتم میخواد که بخواد من باردار نمیشم من الان هشت ماهمه و خیلی پشیمونم 

پس چرا باهاش زندکی میکنی  وقتی ازش متنفری   احتمالا اونم شمارو دوست نداره چون میگه اجازه بده زن بگیرم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
من بودم میگفتم برو زن بگیر

برا بمیره بهتره تن لش این آدم اصلا الگوی درستی اصلا صلاحیت پدری نداره

2706