2733
2739
عنوان

شوهرم پیام داده اگه میخوای بیای من بچه میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 5551 بازدید | 235 پست
عزیزم تسلیم نشو مرگ یه بار شیونم یه بار پرتش کن از زندگیت بیرون حتی به قیمت اذیت و آزار پدرت شوهرت م ...

بابام  همیشه تابع حرف بقیه ست یعنی من چند روز حرف میزنم میگه باشه بعد یکدفعه هر چی رشتم رو پنبه میکنه بهم میگه من نگران آینده ات هستم میخوای چیکار کنی گفتم تو نگران من نباش خودم میتونم گلیممو از آب بکشم بیرون بعد گفتم واقعا فکر میکنی الان با این آدم آینده ام معلومه اگه خیالت راحته چرا هر روز زنگ میزنی ببینی دعوا کردیم یا نه تو خودتم آرامش نداری من از ادامه زندگی بیشتر میترسم تا از جدایی چون شک ندارم میتونه هر بلائی سرم بیاره

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
بابام  همیشه تابع حرف بقیه ست یعنی من چند روز حرف میزنم میگه باشه بعد یکدفعه هر چی رشتم رو پنبه ...

اگه اخلاقش همینه پس دیگه دنبال راضی کردن بابات نباش شما راه خودت رو برو محبوره کنار بیاد با طلاق شما فقط هرچه زودتر این کثافت رو پرتش کن بیرون از زندگیت و به شوهرت بگو که لیاقتش همون ننه در به درشه

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اخلاقش همینه پس دیگه دنبال راضی کردن بابات نباش شما راه خودت رو برو محبوره کنار بیاد با طلاق شما ...

برام دعا کن از ته دلت دعا کن برام 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
برام دعا کن از ته دلت دعا کن برام 

حتما انشاالله هرچه زودتر از دست این جونور خلاص بشی

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2731
اگ اینطوریه خب جدا شو دیگه چرا موندیییی تووو

چون بابام حمایت نمیکنه؟ وایستادم مهریمو بگیرم 

چون بابام حمایت نمیکنه؟ وایستادم مهریمو بگیرم 

سلام عزیزم خوبی.

چکارکردین الان؟درخواست دادین؟

چقد پدرت مثل مادره منه..

سری پیش اگ یادت باشه باهم حرف میزدیم .منم باهمسرم خیلی مشکل داریم..بجز موضوع خیانتش ..توبعضی چیزا بدترازهمسرت هم هست حالا توضیحش زیاده..خواستی توتاپیکام هست.بخونی..

من مادرم عین پدرتوهست..تاهمین الانشم ب اجبار مادرم موندنم ..همسرم مریضم کرده بخدا..مامانم هرروز خدازنگ میزدمیپرسه آشتی کردین؟دعوا نکردین ک ؟ مادرم حاضره من بشم ی مترسک دست شوهرم ازهمه حق وحقوقت میگه بگذر براهمسرت....هیچ حقی بمن قاعل نیست...میگ حتی بزنتت هم بمون...میگ مگه دارت میزنه ؟من مطمعنم دارمم بزنه میادمیگ عب نداره شوهرته دارت بزنه دیگ...یعنی انقدر سطح درکشون نسبت ب وضعیت من پایینه..

بعدخودشو میکشه کنار میگ من بفکر آیندتم..فکرتوام..ازدوست داشتنت میگم..میگم اینا دوست داشتن نیست توبخاطر عابروی خودت میگی..ازونورم پدرمو خووهرمو برادرمو همرو پرمیکنه ...علیه من ک نزارن جدابشم...اونا تویه سنگرن من تنهام..

من سپردم بخدا خانوادم رو ک ازین سطح غفلت بیان بیرون‌‌کمی درکم کنن...مادرم حاضره بیوفته ب پای همسرم جدانشیم..حتی منوهم متهم میکنه وهمسرم ازین سکوت خانوادم ببشتر استفاده میکنه ودوربرش میداره ک میبینی چجور آدمی هستی ؟حتی خانوادتم آدم حسابت نمیکنن چون میدونن حق بامنه..بیشتر میتازونه...دقیقا رابطه ماهم ارباب رعیتی هست...اون همش میگ‌من مردم ...قانونا هرکاری کنم حقمه ..توزنی..هیچ کاری نمیتونی بکنی.....اه..خواهر...‌یعنی هرچی ازبابات میگی من درکت میکنم..باعث اذیت کشیدن منوتو بیشتر از همسرامون ،،خانواده هامونن ک به اسم دوست داشتن وآینده نگری ...ب این بی لیاقت ها میدون میدن..

ما باکلی کشمکش واینا...آخرسر ماه پیش دادخواست توافقی دادیم ک وقت مشاوره  دادن...ب خانوادم چیزی نگفتم ..ک اگ بفهمن ب هرکولی بازی خودشومیزنه مامانم ک مانع بشه..خیلی سعی کرد زیرزبونمو بکشه ک چیکار کردین ..چیزی نگفتم..دوهفته بعد وقت مشاورمون هست

.عزیزم منم صلاح ندیدم بچه داربشم.من ازمهریم درقبال اجرای صیغه طلاق حاضرم گذشت کنم..نفقه درست درمونم تاحالا نداشتم..اگرم پولی بمن میداد چنان قشقرقی ویاجریان هایی بعدش درمیورد ک خداداند..من رابطمو باخانوادم بخاطر اینکه انقدر طرف همسرمو میگیرن کم کردم .مادرمنم حاضره هرکسیو واسطه بزاره ک آشتی بدن..یامیشینه خودشو میزنه..یاگریه میکنه....دوبارم منو زده...دیگ سپردمشون دست خدا...الان مادرم خیلی دوستدداره ک صدای منو بشنوه...ولی من سکوت کردم..حرفی نمیزنم باکسی..منتظرروزی ام ک تعیین کردن برامون..وسپردم بخدا

سلام عزیزم خوبی. چکارکردین الان؟درخواست دادین؟ چقد پدرت مثل مادره منه.. سری پیش اگ یادت باشه باهم ...

عزیزم الان با گفتن اینا یادم اومد اتفاقا دنبالت می گشتم ببینم چیکار کردی بابای من دقیقا عین مادر توعه ولی خدا رو شکر مامانم میگه برگرد نه شوهر منم یجورایی برا طلاق موافقه دفعه پیش تو دعوا گفت اشتباه کردم ۷۲ تا سکه مهریه ات کردم گفتم اشتباه کردی باشه همون چیزی که خودتون گفتید چهارده تا مردی همونو بده گفت پاشو بریم؟ بدم منو برد البته کلی لفت داد تا هوا تاریک بشه که مغازه ها ببندن بعد یه طلا فروشی باز بود رفت تو اومد گفت میشه صد و پنجاه تومن شنبه بهت میدم بعد گفت گفتم ببینم تا کجا میای دیدم تا تهش میای و باز زد زیر حرفش فعلا

2740
عزیزم الان با گفتن اینا یادم اومد اتفاقا دنبالت می گشتم ببینم چیکار کردی بابای من دقیقا عین مادر توع ...

عزیزم خوش بحالت ک بازتومادرتو داری..من ب معنی واقعی هیشکی پشتم نیست..تکوتنهام..مامانم همرو پرمیکنه..ی بنده خدایی نیست ک منودرک کنه..

بازجای شکرداره تو حمایت مادرتو داری..

عزیزم پس اندازی چیزی...داری دم دستت؟

عزیزم خوش بحالت ک بازتومادرتو داری..من ب معنی واقعی هیشکی پشتم نیست..تکوتنهام..مامانم همرو پرمیکنه.. ...

نه چیزی ندارم عزیزم متاسفانه بخاطر اون لنگ مهریه ام وگرنه پول داشتم مهرم حلال جونم آزاد میرفتم

نه چیزی ندارم عزیزم متاسفانه بخاطر اون لنگ مهریه ام وگرنه پول داشتم مهرم حلال جونم آزاد میرفتم

عزیزم خاطرم هست اگ اشتباه نکنم میخواستی بری کمیته یابهزیستی ک کمکت کنن.کاراینا معرفی کنن.درسته؟

رفتی اونجا؟