2733
2734
عنوان

یه تیکه از زندگیم و رابطمو میگم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 28943 بازدید | 665 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کلا منظورم اینه عاشقی؟

خیلی از خود گذشتگی کردم بخاطرش ولی اون قدرنشناسی زیاد کرد 

خیلی وقتا ولش کردم چون میدونستم بده ولی باز دلم تنگ میشد و اشتی میکردم 

هیس برو بخواب کوچولو

عزیزم میتونی باور نکنی من اصراری ندارم دلم میخواست مشورت کنم با بقیه اگه ناراحتت میکنه تایپکم متاسفم ولی میتونی بری بیرون بدون هیچ توهین و دعوا 

2731

یه چیزی میگم غرور نداری واقعا؟طرف با یه دختر دیگه لاس میزنه که تو نشدی بره با اون عملا جلو چشات بی شرمانه داره میگه نمیتونم باهاش کات کنم!خیلی ساده ای دختر واقعا ساده ایا قشنگ تا حرف ارث زدی طرف عوض شد واقعا همچین ادمیو برای ازدواج میپسندی؟؟خدا شاهده من به این پسر اجازه نمیدم حتی بنده کفشامو ببنده چع برسه ازدواج نهههه چه برسه ثانیه ای از وقتممم..چرا اجازه میدی طرف تو رو انقدر بی ارزش ببینه؟انقدر برای خودت ارزش قائل شو که محتاج بودن همچین تنه لشایی نشی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   
2738

واسه جنس خودم دلم میسوزه 

ببینید پسره چطور داره بازیش میده ولی عشق نمیزاه ذات واقعیش ببینه 

منم عشقم همینجوری بود بعد فهمیدم نیم صدم واسم اررش قال نبود و نیست و نخاهد بود

خداروشکر جدا شدم دلم خنک شد 

دختر جون عاقل باش اون پسره تعهد سرش نمیشه 

ک بخاطر هوسش و سرگرمی همه دخترا دور ورش تو چنگش گرفته اول اون  خوب بود چون تو اخلاق نداشتی 

حالا تو خوبی چون پول داری

بگو دورغ گفتم پولی ندارم ک ولت کنه وگرنه هزار تا کلک میزنه ک  گولت بزنه رابطت باش ادامه بدی

واسه خودتتتتتتتتتتتتت ارزش قال باش 

وقتی ک اون جلو خودت بهت گفت اون اخلاقش بهتره 

ازششسشسششش جدا شو ینی تو از نظرش خوب نبودی

الان دلت میخاه ازش جدا شی فقط دنبال ی کسی هستی ک قانعت کنه

امیدوارم  خدا کمکت کنه

با پسرا این سبکی وارد رابطه نشو 

عشق منم دقیقا همینجور بود

علتش هم بگو 

عزیزم لطفا خودتو به حماقت نزک.کسی با شرایط تو بهترینها منتشو میبرگ چرا باید پاییه ادم لاشی خیانتکاره بددهن بمونی که هنوز هم نتونسته از دخترا دل بکنه؟تعهد که فقط ازدواج نیست.

اگه باهاش ادامه بدی همه ی هست و نیستتو به باد میده دودستی تقدیمش کن به همون عنتر خانمی که باهاشه.

مرتیکه تازه منتم سرت میزاره و ازت طلبکاره.

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2706