2737
2734

چله زیارت عاشورای آیت اله حق شناس همراه با ترک گناه خصوصا زبانی : غیبت نه بگی نه بشنوی و ....  و انجام واجبات و نماز اول وقت به شدت توصیه میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلممم😍

اول توکل بر خدا

دوم 

چله سوره طه

چله زیارت عاشورا و دعای عهد

چله سوره فتح 

ختم ذکر صلوات

چله سوره ال یاسین

ختم دعای یس

و توسل بر ائمه 

ان شاءالله که زودی جواب بگیری برا منم دعا کن

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
دوست دارم دوست داشته بشم عاشق بشم  مگه همه قراره بدبخت شن

الهی ازدواجم کردی خوشبخت و عاقبت بخیر بشی گلم 

بخدا انقد اذیت شدم تو زندگی اینطوری گفتم ک از زندگی مجردی لذت ببر 😔

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2731
ایشالله ک مشکل شماهم حل بشه ناراحت نباش عزیزم

ممنون عزیزم 😊

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
یعنی تا ۴۰ روز فقط بخونیم؟؟؟کار دیگ ای نیازه ک بکنیم

نماز هات اول وقت باشن

دروغ و غیبت ممنوع

و به نیت حاجحتت

چهل روز روزی یبار بخون

همین

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
2738
ول کن بابا ما ک شوهر کردیم چ گلی ب سرمون زدیم  از زندگی مجردیت لذت ببر

میدونین از وقتی اومدم نی نی سایت حرف خانما متاهل 

که به دخترا مجرد میگن ول کن متاهلی همش دردسر 

از ازدواج میترسم 😳

چرا اخه اینجوری میگین😞

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
نماز نمیخونم من.قبلنا میخوندم ولی ب خاطر شرایط روحی بد ترکش کردم

خب گلم اینحوری چله فایده نداره که

میدونین از وقتی اومدم نی نی سایت حرف خانما متاهل  که به دخترا مجرد میگن ول کن متاهلی همش دردسر ...

چون وقتی ک با اعتماد کامل و عشق ازدواج میکنی و بعد از مدتی از مردت عشق زندگیت ک همه کار کرد برای رسیدن ب تو و تو خوابم نمیدی ک بهت خیانت کنه یا شیطنت کنه و همش پیش خودت میگی مرد من با همه فرق میکنه برای من جون میده  تو زندگی ازش خطا میبینی و خیانت و شیطونی میبینی دیگه هیچ امیدی برای زندگی کردن نداری و تمام دنیا رو سرت خراب میشه و بی اعتمادی وارد زندگیت میشه ک زندگیو نابود میکنه الهی همه زن و شوهرا تا آخر عمرکنار هم خوشبخت باشن و وفادار 

چون وقتی ک با اعتماد کامل و عشق ازدواج میکنی و بعد از مدتی از مردت عشق زندگیت ک همه کار کرد برای رسی ...

عزیزم امیدوارم که شرایط زندگیتون خوب بشه آرامش پیدا کنید 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
عزیزم امیدوارم که شرایط زندگیتون خوب بشه آرامش پیدا کنید 

ممنون عزیزم ان شاءالله 😊

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4844766/خانومای-مومنه-میشه-تو-خوندن-دعای-معراج-کمکم-کنید

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2706