2737
2734
عنوان

چهارشمبه معلوم میشه زندگیم بهم میخوره یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 70 پست
@خدااااmm     منم تو شرایط تو قرار گرفتم توخدا برام دعا کن

ان شاءالله همچی به نفع توبشه آبجی منتظرم بیا خبرم کن حتما

برات آیت الکرسی میخونم وصلوات و حمد وتوحید میخونم

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی میترسم اگه کتکم بزنن چی

بیخود کردن دور از جون مگه بی صاحبی

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
بگردم دورت ابجی کلی دعات میکنم اینطوری نگو تو تنها نیستی 

ایشاالله که خدا رسواشون کنه و توطئشون رو برگردونه به خودشون هر کسی که باعث این حالت شده عزیزم

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2731
ایشاالله که خدا رسواشون کنه و توطئشون رو برگردونه به خودشون هر کسی که باعث این حالت شده عزیزم

خیلی میترسم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
بیخود کردن دور از جون مگه بی صاحبی

خب اگه صاحب داشتم این همه بلا سرم نمیمود وقتی

میگم نی نی سایت خانوادمه فک میکنید الکی میگم؟😔

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ان شاءالله همچی به نفع توبشه آبجی منتظرم بیا خبرم کن حتما  برات آیت الکرسی میخونم وصلوات و حمد ...

خودتت چکار کردی؟

خیلی میترسم

سلام عزیزم یه جا برات کامنت نوشتم لطفا بخونش

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2738
کاش چهارشنبه نیاد

میشه اگه من بمیرم و اون شب نبینم

خودتت چکار کردی؟

هیچی بابا مگه راه هایه قانونی رو ندیدی آبجی هنوز پرینت پیام ها وتماس هانیومده که ببرم پیش قاضی

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭
میشه اگه من بمیرم و اون شب نبینم

خدا نکنه برات خوندم.انشالا خدا کمکت کنه وبزبونت بیاره از خودت کامل دفاع کن.من اتفاقا تو اینجور بحثا کامل وری حرف میزنم که طرف محکوم میش،مهم درست حرف زدنه که چطوری بیان کنی..واز حق خودت دفاع کنی.

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
2706