2733
2734
عنوان

كيست بارتولن

835 بازدید | 12 پست

سلام من كيست بارتولن دارم.. 

5سال پيش عود كرد و رفتم دكتر بهم 12تا امپول داد كه يكي صبح و يكي شب بايد تزريق ميكردم..با تموم شدن تزريقاتم كيستمم ناپديد شد

اما الان از روز جمعه باز بزرگ شده، و شده اندازه يه گردو.. بسيار دردناك.

امروز پيش دوتا متخصص زنان رفتم نظر هردوتا عمل بود..

من فوبياي اتاق عمل دارم بشدت از عمل و اتاق عمل ميترسم.. از لباس داخل اتاق عمل وحشت دارم..

چكاركنم..

كمكم كنين..

بهم گفتن كه كلا غده رو برميدارن كه دوباره عود نكنه و باز دردسر ساز بشه

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتاق عمل مگه ترس داره والا من سه بار رفتم اتاق عمل برای عملهای سنگین الانم در خدمت شمام ....نترس انشاالله میری خوب میشی دیگه بهتر از اینه که هر دفعه بری دارو مصرف کنی خوب بشی دوباره بعد یه مدت برگرده 

عزیزم یکی از دوستام داره مثل شما دلش نمیخواد عمل کنه ،هر دو سه ماه یه بار با سرنگ تخلیه میکنه کیستشو ...

خوشبحالش.. من مثل خر تو گل گير كردم.. نميفهمم چكاركنم.. بشدت ميترسم.

پيش رويم چهره ي تلخِ زمستانِ جواني، پشتِ سر آشوبِ تابستان و عشقي ناگهاني، سينه ام مَنزِلگَه اندوه ودرد و بد گماني، كاش چون پاييز بودم..
اتاق عمل مگه ترس داره والا من سه بار رفتم اتاق عمل برای عملهای سنگین الانم در خدمت شمام ....نترس انش ...

دست خودم نيست عزيزم.. مامانم ميگه تافردا وقت داري و يه دكتر ديگه بري اونم بگه عمل.. ديگه واقعا بايد عمل كني..

2738
خب عزیزم شمام تا وقتی که آمادگی واسه عمل پیدا کنی یه بار تخلیه کن که اذیت نشی

اره ديگه چاره اي ندارم.. چون اين دوتا دكتري كه رفتم حتي يه مسكنم بهم ندادن فقط حرفشون عمل بود..

برام دعاكن عزيزم.

اره ديگه چاره اي ندارم.. چون اين دوتا دكتري كه رفتم حتي يه مسكنم بهم ندادن فقط حرفشون عمل بود.. برا ...

ایشالا که زودتر خوب میشی ،فکر نمیکنم عملشم زیاد سخت باشه ،به نظر من آدم از هر کاری که میترسه باید انجامش بده 

اگه بترسی فشارت میره بالا بدتر میشه ک استرس نداشته باش عزیزم انشالله عملت ب خوبی پیش میره

اره گلم بايدبرم چاره اي ندارم.. دردشم نميتونم تحمل كنم..  

ایشالا که زودتر خوب میشی ،فکر نمیکنم عملشم زیاد سخت باشه ،به نظر من آدم از هر کاری که میترسه باید ان ...

انشاالله عزيزم..ممنون از دعاي خيرت..

اره ديگه مخصوصا من كه گزينه ي ديگه اي ندارم:-)