2733
2739
عنوان

دعوای زن و شوهر به خاطر خرابی لوازم خانگی در حد مرگ..

| مشاهده متن کامل بحث + 4479 بازدید | 176 پست
ببخشید اگر واضح نبود.. میگم چرا زن و مرد جلوی تعمیرکار به خاطر هزینه تعمیر بزن بزن میکنند؟ تعمیرکا ...

نه اینا مشکل داشتن از قبل این داستان بهانه شد برای دعوا 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
دیوانه زیاده ... بخوای به این چیزا فکر کنی کلاهت پس معرکه س ... قبل تعمیر حتما نرخ رو بگید یا توضی ...

این کارو میکنیم..

ولی یه عده دنبال کار ارزون هستند..

بعد طرف میره خراب میکنه و ارزون تموم میکنه

بعد که نتیجه نداد دوباره به ما مراجعه میکنند

ولی بازم سعی دارن سر دست مزد چک و چونه بزنند.

و باز توافق نمیشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اگر واضح نبود.. میگم چرا زن و مرد جلوی تعمیرکار به خاطر هزینه تعمیر بزن بزن میکنند؟ تعمیرکا ...

میشه تاپیک آخرمو جواب بدین ممنون میشم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2728
حالا دعوا رو تعریف کن کنجکاو شدم آخه 😎

دعوا تعریفی نداره

دلم سوخت برای خانمی که زیر مشت و لگد بود به خاطر خراب شدن یخچال

والا حال ما هم گرفته شد از این رفتار ها..

حالا هرچی توضیح بده ربطی به مصرف کننده نداره جنسش اشغال بوده

کو گوش شنوا..

عذر میخوام اینجا میپرسم حال ندارم تاپیک بزنم 

یخچال اسنوا ارور سرویس و faمیده که وقتی یخچال و از برق میکشی دوباره وصل میکنیم ارور از بین میره 

مشکل هیتر داره یا ارور الکیه؟  

و اینکه میدونید هزینه تعمیر ش چقدر میشه؟ 

تو شدی 🌙من👶❤️
2738

شاید مثل نمایندگی ساید من عمل کردین 

من دادم رفت اما اتیش گرفتم وقتی فهمیدم چند برابر گرفته به نمایندگی هم زنگ زدم حاشا کرده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
دعوا تعریفی نداره دلم سوخت برای خانمی که زیر مشت و لگد بود به خاطر خراب کردن یخچال والا حال ما هم ...

عه؟ گفتی بزن بزن آخه 

واژه بزن بزن واسه جایی هست که طرف یکی میزنه یکی میخوره 

اینکه مظلوم زنی بوده 😪

جداشون میکردی 

مرتیکه بی غیرت جلو غریبه زنش رو بزنه از یه اشغال هم کثیف تره 

زشته واقعا این کارا ادم باید حلال حرام سرش بشه 

شما از این به بعد جایی رفتی یه نگاه کلی بکن بگو اقا فلان قدر میشه ها من شروع کنم به کار یا نه بعد یه قسمت از کار رو نگه دار بگو تموم شد صبر کن ببین پولتو درست میدن اگه دادن بگو بزار به فلان جاشو یه نگاه دیگه  بندازم که دیگه مطمئن برم اگه ندادن برو باز یخچاله خراب می شه می افتن دست یه گردن کلفت که میرینه تو یخچالشون اینام ادم میشن 

گرچه ما یه بوتان داشتیم یه تعمیر کار اوردیم دست نزد از دور نگاه کرد گفت خرابه و پول اومدن می خواست که من زحمت مشیدم اومدم حالا همسایه بود ها

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

😂😂😂 یهو تصور کردم شما بین این دوتا داری وساطت میکنی 😀یهو چنگ میندازن پای چشت 😂همیقدر هیجانی

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

عاها خب مریضن دیگه چی بگم حالا اون تعمیر کاره کی بوده که سرش کلاه رفت😐

قصر میسازم بآ تمام آجرهایی که به سمتم پرت کردن :)
2706