2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم

خواهرم قرار بود بره پیشش عمل. کنه بعد پشیمون شد رفت پیش دکتر پور صیرفی

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2728

حدودا 11 تومن هزینه ش شد 

البته تو بحبوحه اون روزا بود که پزشکا کارت خوان نداشتن گقت واسم سکه یه تمام یه نیم بگیرید خداروشکر سکه 4 تومن بود ما هم یه نیم و یه سکه تمام گرفتیم ولی در کل نزدیک به 11 خرجش شد

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
حدودا 11 تومن هزینه ش شد  البته تو بحبوحه اون روزا بود که پزشکا کارت خوان نداشتن گقت واسم سکه ...

چقد خوب الان راضیه مشکل تنفسی نداره ؟ فرم بینیش قشنگ شده؟

مایه خوشدلی انجاست که دلدار انجاست   
2740
واقعاااااااا؟ رفتی پیشش معاینه؟ عمل کردی ؟ میگن خوب عمل میکنه 

باهاش عمل نکردم اما تو کلینیک برخورد داشتم 

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  
سلام عزیزم شما پیش دکتر طرزی عمل کردید؟ هزینه تون چقدر شد راضی هستید لطفا جوابمو بدید منم چند ساله ...

سلام خوبی عمل کردی؟حالا من در به در دنبال دکتر میگردم اصلا اصفهان دکتر خوب نداره انگاری😂

سلام خوبی عمل کردی؟حالا من در به در دنبال دکتر میگردم اصلا اصفهان دکتر خوب نداره انگاری😂

سلام نه عزیزم هنوز همون دماغ چاقو چله مو دارم😐😂❤

پیدانشدن دکتر خوب+پول نداشتن باعث شده عمل نکنم😪

سلام نه عزیزم هنوز همون دماغ چاقو چله مو دارم😐😂❤ پیدانشدن دکتر خوب+پول نداشتن باعث شده عمل نکنم😪

من با طرزی عمل کردم و بعد ۵ ماه هنوز تنفسم خوب نیست و یکی دیگ بام عمل کرده و از نظر تنفس راضی نیست 

سلام

امیدوارم این پستم را همه کسانی که قصد جراحی دارند را بخوانند 

جراحی بینی عمل بسیار خطرناکی هست و صحبتی که با پزشکی داشتم معتقد بود همه نه ولی اکثر افراد از نظر تنفسی مشکل دار میشوند و احتمال مشکلات تنفسی زیاد می باشد لطفاً فریب پزشکان زیبایی را نخورید و به تبلیغات آنها در صفحات ایستاگرام توجه نکنیدچون بنده یکی از افرادی بودم که فریب تبلیغات اینستاگرامی و حتی تلویزیون راخوردم

مورد دیگری که پزشکان افراد را به عمل جراحی ترغیب می‌کنند به دلیل انحراف می باشد که در اکثر افراد یا اصلاح نمی شود یا اوضاع تنفسی بدتر میشود 

اکثر افراد که جراحی زیبایی کرده اند با دهان باز در خیابان ها تردد می کنند و به دلیل مشکل تنفسی می باشد 

اگر قصد جراحی دارید به مطب پزشک مورد نظر رفته و ساعاتی را آن جا باشید که حتما موارد با مشکل تنفسی را مشاهده خواهید کرد که اغلب اقرار به مشکل تنفسی را ندارند و معمولا اعلام میکنند که از نظر تنفس راضی هستند

انشاالله روزی بیاید که پزشکان از دید مادی دوری کنند و سلامت افراد را مد نظر قرار دهند و به وجدان خود باز گردند و عمل های با ریسک بالا را انجام ندهند 

و در آخر هر کسی قصد عمل زیبایی یا انحراف را دارد این احتمال را بدهد که امکان دارد جزیی از افرادی باشد که احتمال خطر جراحی شامل حال او شود 

به عنوان یک انسان وظیفه خود انجام داده صرفا قصد اطلاع رسانی را داشتم 

2706