2737
2734
عنوان

خانما

161 بازدید | 8 پست

من بنا به دلایلی یه ماهه با شوهرم اومدیم خونه آبجیم ، ماه دیگه خونمون تخلیه میشه که بریم خونه خودمون ، شوهرم دیروز ساعتای ۱۰ صبح از خواب بیدارشد ببخشید رابطه هم داشتیم و بعد رف خونه مامانش و گف نهار نمیاد ساعتای ۲ زنگ زدم جواب نداد ، بعد زدم خونه مامانش عید تبریک گفتم ولی نپرسیدم شوهرم اونجاس یا نه اونم چیزی نگف ، ساعتای ۷ زنگ زد گفتم چرا جواب ندادی . گف گوشیم تو شارژ بوده و خومم تو اتاق بودم و بعدم خوابیدم نفهمیدم ، دیگه ساعتای ۱۰ زنگ زدم گفت الان خواهرام اومدن ببینمشون میام ، گفتم فاصلع رو رعایت کن ، بعد اومد رفتم ضدعفونی کنم دیدم یه خط صورتی رو بینیشه ، فک کردم رد ناخونه ، بعد صورتش شست دیدم پاک شد گفتم اون رد صورتی چی بود ؟ گف نمیدونم باز گیر نده ، گفتم شاید رد رژ خواهرات یا چیزی ، گف نه خواهرام که از سر و کول من بالا نمیرفتن ، خلاصه امروز صبح که داشت میرفت سر کار رفت موهاش شست بع با سرخشک کن من خشک کرد الان یه رد صورتی تو سرخش کن منه ، به آجیم نشون دادم میگه شاید رد رژ خودته ، ولی من وسایلام همه رو جمع کردم دوتا رژ دم دستمه ، اون دوتارو کشیدم رو سرخشک کن اون رنگی نشد 

به نظرتون ذهن من مریضه یا چی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

جیه جوری که نفهمن وحساس نشن از خانوادش بپرس که اونجا بوده؟؟ولی ببین جوری نباسد باشه اونا فک کنن خبریه وبه شوهرتم بگن

باشوخی یا نمیدونمخیلی نامحسوس

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2738