2737
2739
عنوان

هضم نشدن غذا در بارداری

2678 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من هفته 9 بارداری هستم هر چی میخورم انگار تو گلوم میمونه اصلا هضم نمیشه خیلی اذیتم میکنه حالت تهوع هم دارم اما گلاب به روتون بیشتر آب هست، اگه بتونین کمکم کنید ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا تو بارداری شاخ ودمم ادم ممکنه دربیاره باید سوخت وساخت

من ک همونم نمیتونم بخورم ک بالا بیارم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

منم تهوع ام بیشتر آب 😞 حتی ابم میخورم حالت تهوع میرم بعضی اوقات 😑 غذام ک کلا رو معده ام می مونه هضم نمیشه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
من چرا حالت تهوع ندارم؟!!

خب بعضیا ندارن 

من از هفته ۹ شروع شد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

چه زود اینجوری شدی من الان هفته ی 36 ام بعضی شبا غذا تو گلوم میمونه انگار وااااااای که چقدرم بده غیر از اون هر چی از خودم مراقبت کردم این هفته های آخری سرما خوردم سرم داره میترکه از درد

2738

سلام.به دکترتون نگفتین؟ من ترش میکنم و کلا با گلوم مشکل دارم. شربت آدی ژل برا معدس برا خانمهای باردار بعدازناهار دواا قاشقشو بخور ببین موثره.آدامس .یکم نوشابه خنک وگازدار بخور.ونشالله خوب میشی

من چرا حالت تهوع ندارم؟!!

منم  ندارم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
میخورم اما فایده نداره

خیلی کم زنجبیل بریز تو آبجوش بخور

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
ای بابا تو بارداری شاخ ودمم ادم ممکنه دربیاره باید سوخت وساخت من ک همونم نمیتونم بخورم ک بالا بیارم

اره عزیزم من حتی خارش هم گرفتم اما این هضم نشدن بیش از حد اذیتم میکنه

2706