2737
2734
عنوان

کیا از پد عرق گیر استفاده کردن

191 بازدید | 10 پست

من راستش راجع ب ضررهای استفاده مام شنیدم 

و اینکع خودمم دوست ندارم جلوی تعریق ک ی عملکرد طبیعی بدن هستو بگیرم اونم هرروز 

ب نظرم مامو برای مناسبت های خاص بهتره استفاده کرد و برای روزانه بهتره از پد استفاده کرد ک عرق از،لباس بیرون نزنه 

کسی تجربه استفاده از پد عرق گیرو داره؟؟؟

با پد بوی بد منتشر نمیشه😂😂😂؟؟؟

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

نه خوبه

اگر وسط بحث کردن دیدین دیگه ریپلای نکردم و پیامتون بی جواب موند بدونید که واقعا ارزش پاسخگویی و بحث ندارین🌹تنها زمان غروب خورشید اشعه بنفش به سطح صفر میرسد⛅یعنی میتوانی به نورش خیره شوی بدون آنکه چشمانت تار شود... تازه فایده هم دارد! 💜تو💜 غروب خورشید بودی که فایده کرد برای چشمایم...که خیره میشدم و برای لحظاتی از دیدنت لذت میبردمحال که آن غروب مه گرفته تمام شد و شب فرارسید در میان ستارگان می‌جویم صبرمیکنم تا طلوعی دیگربرای تو شاید ان هنگام آنجا نباشم شاید درمیان شب وستارگانش تمام شده باشم اما باز طلوع کن⛅💜این طلوع تو میتواند هرگز پایان نیابد و کسی جز من بخت دیدن ان نور کم رنگ لاجوردی را نداشته باشدچه زیبا تمام میشود دنیایی که غروبی از روی سعادت دیده باشد... "________❤️ همه ی من تا ابد این قلب از آن تو خواهد بود❤️

مگه مام ضرر داره؟

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من حاضرم‌خوشبو بمیرم تا عمر طولانی کنم ولی بوی گند بدم 😐

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
مگه مام ضرر داره؟

اره جلوی تعریق رو میگیره .بعضیا زیر،بغلشون کیست تشکیل میشه 

خب کلا ب نظر من خوب نیست جلوی عملکرد بدنو گرفت😂😂😂اعتقادمه دیگه چ کنم 

خیلی حساسم رو این مسایل

کلا حتی هیچ مدل کرمم رو صورتم نمیزنم میگم پوستم جلوی تنفسش گرفته میشه😂😂😂

من همیشه استیک میگرفتم الان مام گرفتم خوشم نیومد به نظرم استیک بهتره

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
من حاضرم‌خوشبو بمیرم تا عمر طولانی کنم ولی بوی گند بدم 😐

خب ،ممکنه اخه نمیرم زیر،بغلم کیست ایجاد بشه و اذیتم کنه 

این خودش ی جور نازیبایی میشه برای ادم

2738
والا من بيس ساله مام ميزنم چيزيم نشده ...  بوى عرق خيلييييى بده  حالا ميشه سنگ مردابى چي ...

سنگ مرداب خطرناک تره 

سنگ مرداب ؛ حاوی PbO یا سرب اکساید است. این ماده باعث از بین رفتن بوی عرق می شود؛ ولی این ماده جذب پوستی دارد.

سرب یک ترکیب سمی برای بدن محسوب می شود؛ سرب فلز سمی است که به پیوندهای عصبی آسیب رسانده (بخصوص در بچه‌ها) و موجب بیماریهای خونی و مغزی می‌شود.

تماس طولانی با این فلز یا نمکهای آن (مخصوصاً نمکهای محلول یا اکسید غلیظ آن PbO2) می‌تواند باعث بیماریهای کلیه و دردهای شکمی شود!

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید