2737
2734

اونایی که تو این شرایط عروسی می گیرن و میگن آرزوی عروسی داریم و یا خودشون رو گول میزنن که عروسی جمع و جور می گیریم...

کاش بدونن ممکنه به خاطرآرزوهای کودکانه و خودخواهانه شون زندگی دیگران رو سیاه کنن و لباس عزا تن دیگران کنن ...

نیاید بگید خب کسی نخواست نره ... مردم به هزار و یک دلیل معاشرت های اجباری و واجبی مثل پرستاری از پدر و مادر ممکنه داشته باشن و وقتی با بی ملاحظگی های خودخواهانه آلوده میشن، ممکنه عزیزشون رو از دست بدن و مثل ما بابت بی وجدانی و بی ملاحظگی دیگران رخت عزا بپوشن ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پزشکان که خودشون رو خفه کردن اون عده ای که رعایت نمیکنن و حرف حالیشون نمیشه رو دیگه باید دامپزشکان توجیه کنن🤕🤕

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

یکی از فامیلای ما از یه شهر دیگ چند روز پیش اومد شمال مسافرت و خونه تک تک فامیلا رفت

متاسفانه خونه ماهم اومد و مامانم جوابشون نکرد

اما من رفتم از خونه بیرون و نموندم که اونارو ببینم

واقعا نفرینشون کردم ایشالا که کرونا بگیرن برای این مسافرت و بمیرن!

براشون واقعا متاسفم....تاج گذاری ها و مراسمات عروسی خاندان سلطنتی و سلبریتی های هالیوود عقب افتاد اینجا ولی طرف حاضره مردم بمیرن خودش آسیب ببینه ولی عروسی بگیره....این چه شروع زندگی هست؟؟؟

همین الان از تاپیکی دراومدم که طرف میگفت دل رو زدم به دریا دارم هفته دیگه عروسی میگیرم

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2706