2737
2734
عنوان

نوزاد 😭😭😭

294 بازدید | 25 پست

بچه م ۱۰ روزشه تو این ۱۰ روز اومدم خونه مامانم دلم واسه شوهرم و تنهاییامون تنگ شده ولی میترسم برگردم از پسش برنیام کی زندگیم به روال عادی بر میگرده همش گریه میکنم تا کی سخته بچه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من ٢۵ روز مامانم پیشم بود بعدم منو باخودش برد تا دوماهگی جوجمون ...خیلی دلتنگ شوهرم بودم و واقعا سخت بود اما فکر کنم تو این وضعیت کرونا و ....اگه نمیرفتم سخت تر بود ...الانم دوماهه اومدم خونمون کنار عشقم و گل پسرم 

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

قوی باش عزیزم

هممون این روزهای سخت و تجربه کردیم

یه ماه که بگذره چم و خم  بچه داری میاد دستت....

دو سه ماه دیگه متوجه میشی زندگیت با یه کوچولوی خوشگل خیلی قشنگ و باصفاست😍

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    
بچه من ۱۵ ماهشه. هنوزم درگیرم. اون روزا تمووووم شد باید خودتو آماده میکردی . زندگیت روال دیگه ای م ...

چرا آخه مردمو میترسونید

ینی چی همه چی عوض میشه اونروزا تمومممم شد دیگه هیچی مثل قبل نمیشه😐

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
چرا آخه مردمو میترسونید ینی چی همه چی عوض میشه اونروزا تمومممم شد دیگه هیچی مثل قبل نمیشه😐

خب عوض میشه ...

دروغ گفتم مگه. اصلا اصلا عین قبل نیس . ایشون باید خودشو آماده میکرد که اون روزا تمومه و روزای شیرینتری درپیشه فقط با زحمت بیشتر.

اینو باید قبول کنه که زحمت و استرس بچه تموم نمیشه اما یه موجود شیرینه.

2706