2737
2734

سلام خانمای گل . یه دختری یه خواستگار خیلی خوب داره ولی دختر  از نظر محل سکونت و از نظر ظاهری  پسر را نپسندیده . بعد الان خواهرای پسر بعد از دو جلسه که امدن خیلی تلفن میزنن و اصرار دارن و خانواده دختر هم نگفتن ظاهر را نپسندیدیم فقط گفتن استخاره کردیم بد آمده ولی حالا خانواده دختر خیلی نگران و ناراحتن که یه وقت دل پسر نشکنه . خواهشا دعاشون کنید و نطرتون را بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دل شکستن چیه

در خونه دخترو صد نفر میزنن قسمت یکی میشه

نمیشه بگیم دل اون ۹۹ نفر شکسته که

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

دل شکستن یعنی بیان عاشقت کنن و یکسال وابستت کنن و تو با خانوادت دنبال جهیزیه و مراسم عروسیت باشی که یه دفعه زنگ بزنن بگن استخاره کردیم بد اومده و تو رو انتخاب نکردیم و به نظر ما احترام بزار و نه این چیزا 

2738

چرادل پسره بشکنه...اصلا تو این مسئله نباید با ترحم رفتار کرد که!خیلی منطقی گفتن نمیخوایم!قرار نیست هرکی رفت خاستگاری جواب بله بگیره که.

انشالله هم این دختر خانوم هم اون اقا پسر هم همه خوشبخت و عاقبت بخیر بشن

یه خانوم اصفهانی میگفت ما برای اینکه جواب رد بدیم میگیم استخاره کردیم بد اومده 😂

اخه هم خود پسر خیلی دختر را پسندیده و هم خود پسر زنگ زده به بابای دختر و خواهراش گفتن از وفتی جواب رد دادید ما داریم گریه میکنیم . خیلی خانواده دختر اضطراب دارن و ناراحتن 😑 یعنی میگید اقا پسر ، دختر را فراموش میکنه