2733
2734
تقریبا دو سال و. نیمه بودم صحنه خودسوزی مامانم😔 یه غروب تلخ که همیشه با یادآوریش قلبم مچاله میشه ...

عزیزم چه دردناک

مادرت هست الان؟☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااییییی چه بد     چرا آخه ؟؟؟ بعدش چی شد ؟؟؟

از نظر. فرهنگی با هم مشکل داشتن
مامان من هم حساس بود. نمیتونست بسازه
خونه مادربزرگم زندگی میکردیم
الان خوب هستن با هم ولی خب بدترین اتفاق زندگی برای من رقم زد
من تمام این صحنه ها تکه تکه یادم میومد تا حدود بیست سالگی یه بار صحنه خودسوزی  یه ادمی تو. تلویزیون دیدم
عین پازل بهم چسبید. و همش یادم اومد
هنوز روم نشده درباره اش با مامانم حرف بزنم

2728
تقریبا دو سال و. نیمه بودم صحنه خودسوزی مامانم😔 یه غروب تلخ که همیشه با یادآوریش قلبم مچاله میشه ...

خداروشکر عزیزم مامانت الان کنارته منم همچین اتفاقی برام پیش اومده مامان بابام دعواشون شد من هفت هشت ساله بودم مامانم صدام زد گفت این پول رو میزارم اینجای کمد هر وقت خواستی لازم داشتی خرج کن من میخوام برم یه جای دور فکر میکرد من نمیفهمم ولی میدونستم منظورش چیه اشک میریختم و از درون خورد میشدم خداروشکر اتفاقی نیفتاد ولی همیشه تو ذهنمه

از نظر. فرهنگی با هم مشکل داشتن مامان من هم حساس بود. نمیتونست بسازه خونه مادربزرگم زندگی میکردیم ال ...

مادرت آسیب ندید؟

بچه باهوشی بودی که زود بقیه رو خبر کردی 

جون مادرتو نجات دادی☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
از نظر. فرهنگی با هم مشکل داشتن مامان من هم حساس بود. نمیتونست بسازه خونه مادربزرگم زندگی میکردیم ال ...

واایی خیلی سخته :( 

خداروشکر که الان سالمه مادرت عزیزم ... سایشون مستدام :)

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2738
خداروشکر عزیزم مامانت الان کنارته منم همچین اتفاقی برام پیش اومده مامان بابام دعواشون شد من هفت هشت ...

خدا رو. شکر
سنشون کم بوده تصمیم ناگهانی میگرفتن
نمیفهمیدن تو روان بچه تاثیر میذاره
من خودم بارها فکر خودکشی به سرم زده که مطمئنا اثرات همون. اتفاقه
از وقتی یاداوری شده برام انگار درمان شدم اصلا دیگه فکر خودکشی نمیکنم

مادرم بود.

الهیییییییی

نوربه قبرش بباره 

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
مادرت آسیب ندید؟ بچه باهوشی بودی که زود بقیه رو خبر کردی  جون مادرتو نجات دادی☘

نه خدا. روشکر
ولی لباسش سوخته بود
من از پشت شیشه داشتم نگاه میکردم نشسته بود و آتیش زیرش بود
بعد. رفتم تو اون اتاق و عمه و. مادربزرگم خبر کردم اومدن یادمه

یکسال و نیم اینا.داخل کالسکه  روروئک نمیدونم چی بودم فقط یادم میاد با مخ رفتم تو چمنا دندون شیری کوچولوم افتاد 😅😐

ب هرکی میگم باور نمیکنه😧

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706