2733
2739

من به دنیااومدم دسته گلی که بابام هدیه به مادرم داد واسه زایمانو یادمه

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی داداشم وقتی شیر خواره بوده ام یادشه 

بعضی وقتا ی خاطره هایی واس مادرم تعریف میکنه مادرم میگ تو ک اون موقه 9 ماهت بود! 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
2728

۳سالم بود لباس عید پوشیده بودم ک کفشام دقیق یادمه

بابام بعد ی مدت طولانی اومده بود فک کنم روز اول عید بود همچین از راهرو فرار میکردم و کفشام رو با ذوق میدیدم قشنگگ یادمه

هعیییییییییی پیر شدما

سخت ترین تصمیم زمانیه که باید بین اون چیزی که درسته، و اون چیزی که تو رو خوشحال می‌کنه، یکی رو انتخاب کنی❄💔....
2738

شش ماهگیم عموم از یقه بندم کرده بود چوب لباسی قشنگ جلو چشممه بعدم دوسالگی قهر کردم با مامانم رفتم دستشویی درو قفل کردم بد بلد نبودم وا کنم بعد سه ساعت دروشکوندن موقعی اومدم بیرون تا دوساعت تو بغل مامانم اشک میریختم

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
الکی؟؟ 🥴🥴🥴🥴 

بخدا

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

من هر چه فکر می کنم زودتر از 4 سالگی ام رو یادم نمی آد تازه اونم بعضی صحنه های خاص و مهم  

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
۳سالم بود لباس عید پوشیده بودم ک کفشام دقیق یادمه بابام بعد ی مدت طولانی اومده بود فک کنم روز اول ع ...

شما سه سالگیتونو یادتون میاد؟؟ من پس خیلی کند حافظه م 😢 از ده سالگی به بعدو بزور یادم میاد

خاطرات زیر ۲ سالگی به یادمون نمیاد

اینها رو از زبون بقیه تو دوران کودکی شنیدید و ذهن اونها رو به شکل خاطرات تصویری تجسم میکنه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)