2733
2739
قدیمی ترین .دقیقا زمانی که یه امبولانس جلو در.یکی بغلم کرده و چشامو نگه داشته. منم هعی جیغ که ببینم ...

کیمرده بود

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۵ ۶ سالم بود دزد منو برد😑😑

کجا برد؟

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
۲سالم بود. مامانم بعد از زایمان آبجی کوچیکم از بیمارستان اومده بود من گریه کردم که خودت منو ببر دست ...

😃😃

از چهارسالگی خیلی خاطرات یادمه

تازه یه عکس مال سه ماهگیمو هروقت میبینم به مامانم میگم من اینجارو یادمه😐🤣

نمیدونم چرا اون لحظه رو حس میکنم

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2740
خب یادت باشه،چیکار کنم

شنیدم افراد باهوش هوش خیلی بالا  خاطرات زیر یک سال هم یادشونه 

ابوعلی سینا هم خاطرات زیر یکسال رو برای مادرش تعریف میکرده  به خاطر همین مادرش میدانسته پسرش خیلی باهوشه

خاطرات زیر ۲ سالگی به یادمون نمیاد اینها رو از زبون بقیه تو دوران کودکی شنیدید و ذهن اونها رو به شک ...

نه من خودم برای مامانم تعریف کردم و کلی هم تعجب کرده که چطور یادمه قشنگ تصویرش یادمه که چقدر برای برفا ذوق می کردم با پا می کوبیدم روشون پله سنگی جلوی خونه یادمه لباسام یادمه دیگه اونا رو که نشنیدم☘

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

بچه بودم داشتم می می میخوردم یه زنبور از بالای سرم رد شد. خواهر برادرمم داشتم تو حیاط بازی میکردن بدو بدو میکردن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا