2733
2739
عنوان

یخچال فریزرالکترواستیل یا پلادیوم یا هیمالیا

| مشاهده متن کامل بحث + 11401 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هیمالیا دوقلو هوم بار دارم جز از دستش از بقیش راضیم البته من ۳سال پیش گرفتم اگه اشتباه نکنم سری جدید دستشو تغییر دادن

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
ممنون..سیلور شیکتره از نظرم...البته بستگی به باقی وسایل داره 

اره عزیزم درسته سیلور خیلی شیکه فقط گازوماشینم هم سیلوره فقط چون اشپزخونم کوچیکه میترسم با یخچال فریزر سیلور خیلی کوچیک تربنظر بیاد

2738

اونایی ک میگین الکترواستیل صدا نداره والا ماداز هرکی شنیدیم میگن صداش خیلی زیاده حتی خود فروشنده هاشم میگن صدای موتورش خیلی زیاده

کاراییش خوبه ولی خداییش همه از صدای زیادش مینالن

اسی اسنوا چرا نمیگیری؟؟؟ عالیه

بی سروصداست

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
 دستش چجوره عزیزم؟؟ ببخشید هوم بار یعنی چی؟

هم یخساز داره مث ساید هم اون فضا ک داشبوردی باز میشه وجای بطری داره. الان خونه مادرمم عکسشو سرچ کنم واست میفرستم

✅همیشه باافرادی ک از خودتان آگاهتر وموفقترند معاشرت کنید❗هرنشستی تاثیری دارد، این افراد ناخودآگاه زمینه رشد وپیشرفت را در وجودتان بارور میکنند✴
اونایی ک میگین الکترواستیل صدا نداره والا ماداز هرکی شنیدیم میگن صداش خیلی زیاده حتی خود فروشنده هاش ...

عزیزم اخه اونم میگن صدا میده نمیدونم والا شما دوقلوشو دارید؟

اونایی ک میگین الکترواستیل صدا نداره والا ماداز هرکی شنیدیم میگن صداش خیلی زیاده حتی خود فروشنده هاش ...

ن عزیزم اصلا صدا نداره فقط هر چن وقت یه باز فریزرش برای یخشه فک کنم صدا میده اونم خیلیییی کم در حدی ک ادم متوجهش نمیشه 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.