2737
2739
عنوان

😙😙😙Happy birthday

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 284 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😒😒😒من قهرم مهسا

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

مهساااااا

خیلی بدی اومدم دیدم نیستی حالم خیلی بد گرفته شد 

الان اومدم دیدم تگم کردی ....

کجا رررررررفتیییییییییی

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

هر دوسه روز یکبار میری 

ایندفعه ما نبودیم هر دوتا کاربریت رو بستی 

@00نازلی00     اون دمپایی ابری هارو خیس کن بیار 

زود باش تا گرفتمش 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

اخه مهسا تو اصن نمیگی ما نگرانت میشیم چرا با قلب ما بازی میکنی اخه

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2740
بیا دمپایی سرویس بهداشتیمونه بابام الان از  اومده بیرون خیسم هس بگیر سیاه و کبودش 😒

ایول 😄😄😄😄

هر دوسه روز یکبار میری  ایندفعه ما نبودیم هر دوتا کاربریت رو بستی  @00نازلی00   ...

نمدونم چرا پاک شد بیا دمپایی سرویس بهداشتی مونه بابام الان از  اومده بیرون خیسم هس

بگیر سیاه و کبودش 😒

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
2706