2733
2734
عنوان

😙😙😙Happy birthday

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 284 پست
اره چند سالتونه که دخترتون بزرگه و اینجا عضوه

عزیزم من ۲۸ سالمه 

دختر ندارم 

این سرِ ی جریانی ک خیلی ام مفصله بهم میگه مامان 😢😃

منم تاپیک و جوری ک دوس داره زدم 

لغو کاربری زده بودم دوباره اومدم  ک تولدشو تبریک بگم که نگه بی معرفتم 

از صبح دارم خاموش میخونم ابرومو برده انقد ک گفته بی مسئولیت و بی لیاقتم 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدانکنه دیوونه بابا تو رو خدا از این مهد کودک دربیاین😩 این میره اون یکی چمدون میبنده اونی ک رفته ...

حالا چرا از تو سراغمو میگیرن  همیشه 

۱۱۸ سایت تویی نفله 😝

2738
همو میشناسین؟؟

یس

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
ای جان  انشالاه زنده باشه مادرتون

همچنین شما عزززیز دلم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
والا  اینم خودشو انداخت ب ما  وگرنه من دخمل ندارم اصلا 😋😄

😐😐😐😐😐

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

سپاس مامان😂😂😂💓💓💓💓💓

با خاک کف کوچه یکی کردی منو تو کامنتا😐😐😐😒😒😒😒

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
@nafasam1370   تولدت مبارک بی بی فیس جون😍😍😍 انشاالله ب همه ی ارزوهات برسی و برای تپش ج ...

جان دلممم که مهربون💓💓💓💓ممنونم😃😃😃😍😍🌹🌹

2706