2733
2734
عنوان

دماغ میخوام بسوزونم اهنماییمخوام

454 بازدید | 42 پست

مهر پارسال رفتم کلاس رانندگی خونه مادر شوهر ی 40 روزی اونجا بودم  دو تا بچه کوچیک دارم باشوهرتم سر اینکه پول کم میفرستاد کم زنگ میزد بحثمون شد حالا خونواده شوهر فهمیدن نگفتم من عروس ناخواسته ام من و شوهرم خودمون عقد کردیم بدون اجازه خانوادش بلاخره اونام منتظر فرصت بودن مادر شوهرم میگفت ما نه اولش کاری داشتیم نه آخر پدر شوهرم گفت بچه ها رو بده به شوهرت خودت هرجا میخوایی برم خواهر شوهر برادر شوهر همه بی احترامی کردن حتی پدرو مادرش رفتن مشهد من خونه خالش موندم خواهر برادرم خبر نگرفتن از من 

شهریور میخوام برم امتحان رانندگی باشوهرم میخواد جبران کنه میگه هر کاری بخوام میکنه که خانوادش بدونن باز مثل قبل دوسم داره چیکار کنم از حسودی بمیرن

متوجه نشدم چرا 40روز بدون شوهرت اونجا بودی؟ 

شوهرت طبیعیه ک دوستت داشته باشه، چیز عجیبی نیست ک بسوزونیشون

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم چرا 40روز بدون شوهرت اونجا بودی؟  شوهرت طبیعیه ک دوستت داشته باشه، چیز عجیبی نیست ک ...

خانوادش شهرستان رفته بودم گواهینامه بگیرم چه هامو ننش نگهداره

حرفمون شده بود 

بی خیال باش.و اگه شوهرت واقعا دوستت داره با عشق زندگی کن و به حرف کسی کاری نداشته باش.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بهترین راهی که میتونی انتخاب کنی که هم اعصاب و زندگی خودت اروم باشه هم حسوداتون ساکت شن اینه که خیلی عادی و معمولی زندگیتونو داشته باشین و واقعا پشت همدیگه باشین تفریح کنین برید بیاید خوش باشید و جوری زندگی کنید که بفهمن جایی تو زندگی شما ندارن😊

2738
خانوادش شهرستان رفته بودم گواهینامه بگیرم چه هامو ننش نگهداره حرفمون شده بود 

40روز بچتو نگه داشتن ینی؟ 

شهر خودتون نمیشد گواهينامه بگیری؟ 

اگه 40روز خونشون بودی ک واقعا اذیتشون کردی دیگه، مهمون ی روز دوروز... 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بنظرم من این بی احترامیا واسه اینکه تو انتخاب پسرشونی و مطمعن باشه که هر چی ام بشه شوهرت تا آخرش دوست داره بعدشم هیچ وقت دیگ کلمه عروس ناخواسترو به خودت نچسبون چون انقد خانواده شوهرت حقیرن که متوجه این نمیشن که تو اتخاب پسرشونی و باید به انتخاب پسرشون احترام بزارن 

همین که با احترام ، عشق و محبت باهم رفتار کنین میسوزن

اونجا که هستین به شوهرت بگو یه روز برات کادو بخره بیاره

اگه میتونه طلا بخره اگه نشد یه بلوزی چیزی بخره

معجزه اتفاق میفته.... خدایا شکرت .....خدا هر لحظه حافظ دخترم باش ❤️ خیلی دوستش دارم
سادگی کردم گفتم اونام سوءاستفاده کردن

من حتی ی شلوار میخرم به مادرشوهرمینا نمیگم اونا کین که بخاان از مشکلاته منو زندگیم باخبر باشن بعدشم زنو شوهر بحث میکنن دیگ بعدش مثل قبل میشن اصلا این اشتباهو نکن هیچ وقت نه تنها مادر شوهرت بلکه مادره خودتم از بحثای کوچیکت با خبر نکن 

2706