2733
2734
عنوان

کروناااا گرفتم 😭😭😭😭😭

685 بازدید | 47 پست

سه چهار روزه بدجور حالم بده بدن درد شدید. سردرد وحشتناک. از دیروزم گلو درد اضافه شده دیشب رفتم بیمارستان. تب داشتم فشارمم بالا رفته بود تا منو دیدن و علایممرو فهمیدن گفتن کروناااا گرفتم لامصب هر ساعتی که میگذره بدتر میشم داغووونمممممم. تو رو خدا دعام کنید زود خوب بشم. حتی پوست بدنمم درد میکنه

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط نباید بترسید خوب میشید.

اینقدر تنم درد میکنه نمیتونم از تخت تکون بخورم

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2731
2738

برات دعا میکنم که هرچی زودتر حالت بهتر شی،ایشالا وقتی که بیای تاپیک سلامتیت رو بزنی  

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     
2706