2737
2734
عنوان

دیروز به شوهرم گفتم

1539 بازدید | 94 پست

از وقتی بچه دار شدم خونم اکثرا بهم ریختست.بعد دخترم از رو زمین یه دونه تخمه برداشت کرد  دهنش گفتم وااای نخور مامان میپره گلوت.بعد شوهرمم با خنده گفت از بس خونه تمیزه...منم گفتم با خودت روزی چندبار تکرار کن زن من شلختست زن من شلخست ملکه ذهنت میشه😂😂

بعد رفتم جلو بهش گفتم من یک شلخته ام ،من یک شلخته ام..آی ام شلخته.آی ام شلخته.. افتااااد؟؟؟؟😂😂😂

گفت روتو برم😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از جنبت خیلی خوشم اومد😂

منمممم

اشی‌مشی سابق هستم... واردکننده انواع و اقسام پارچه‌های جنس خوب با قیمت عالی... آدرس کانال تلگرام Parchesara121@ ... سفارش تایپ و پاورپوینت با مناسب‌ترین قیمت پذیرفته میشود
2738

دیگه بچه هم اینقدر دست وپاگیر نیستااا...مازنا فک کنم زیاد سرمون تو گوشیه؟وگرنه ١ ساعت صبح ١ ساعت عصروقت بزاری خونه میشه دسته گل

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

🤣🤣🤣

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

به تو میگن زن نمونه 😆

دور از شوخی چقد خوبه که شاد و سرحالی عزیز خوشبخت باشی😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706