2737
2739
چ تبلیغی؟

تبلیغ دعا نویس

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ تبلیغی کردم ادرس دادم یا گفتم بیاید براتون بگیرم؟

گفتی کسی رو میشناسی

نمیدونی بدون خلاف مقررات سایته بفهمن تعلیقی

بازم‌ خودت میدونی🤷‍♀️

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
گفتی کسی رو میشناسی نمیدونی بدون خلاف مقررات سایته بفهمن تعلیقی بازم‌ خودت میدونی🤷‍♀️

خیلی عجولی درست بخون تایپیک رو بعد نظر بده من نگفتم دعانویس میشناسم‌گفتم کسب هست ک شماره داشته باشه من خودم پیش کسی دیگ فال میگیرم اما اگ شما داشتید برام بزارید

چن ثانیه قبل یع خانم پست گذاشت،،بخون ببین چه حالی داشت بیچارع،،،ول کن

منو تگ کن اونجا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2738
خیلی عجولی درست بخون تایپیک رو بعد نظر بده من نگفتم دعانویس میشناسم‌گفتم کسب هست ک شماره داشته باشه ...

من عجول نیستم تاپیکت ممنوعه کلا فالگیری و دعانویسی و غیره ممنوعه

گفتم که خودت میدونی

تبلیغ ممنوعه ن این ک من پرسیدم 

اینم تبلیغه تو پست دومت آی دی دادن

واقعا خودتو زدی به اون راه؟

جدیدا خوب بحث میکنین!!

میخوای از نی نی یارا بپرس متوجه شی

زورش چرا ب تو میاد؟

چشمتو باز کن و بخون اگه سوالی داری نی نی یارو تگ کنم از خودش بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/45023

44/دعانویس-و-فال-تو-سایت-ممنوع-هست

من اصلا پول نمیدم تا مطمین باشه طرف یکی از نی نی سایت پیدا کردم فال میگرفت واولیش هم رایگان بود  ...

والا جوری حرف می‌زد که محال بود اگ خودتم بودی اعتماد میکردی... حالا پولمو فک نکنم خورده باشه فقط شنیدم از یکی از کاربرا که گفت دیشب تو یه تاپیکی بحث شده و نی نی یار کاربریش رو تعلیق کرده... منم جز کاربریش و شماره حسابش هیچ نشونی ازش ندارم 

2706