2733
2739
عنوان

عمل بینی/شوهر😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 143 پست

واااي اره همسرمنم نميزاره ميگه من همينجوري پسنديدمت نميخوادبري البته دماغم بزرگ نيستاولي خودم دوس دارم عمل كنم ك ميگه عمرابزارم زنم بره زيرتيغ جراحي😑🤨😑🤨🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عشق اقاییمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم میگفت الان چن وقته یکی دوبار مسخرم کرده منم دیگ مصمم شدم برم

تازه به من میگه رفتیم خونه ی خودمون ایراداتو میگم اگر خیلی ایراد داشتی تصمیم میگیرم عمل کنی یانه من بدم میاد ایرادامو بگه دلم میخواد الان عمل کنم قبل از عروسی

2728
حالا اگه بزاره پولش داری😕

با پول سهام عدالت😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
مال منم راضی نمیشد چپ میرفت راست میومد میگف من همین بینیت دوس دارم ..اینقدر گفتم ک گذاشت تازه گف اگ ...

دکترت رو میگی؟؟؟

قشنگترین آرزوم: رفتن به امریکا🇺🇸✈️یه صلوات واسه رفتنم میفرستی؟
2738
اگه بینیت خوبه عمل نکن  با جراحی های زیبایی اکثر قیافه ها داره شبیه هم میشه

واقعا خوب نیست😂

تو بچگیم مسخرم میکردن،تو مدرسه

چقد گریه میکردم

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
شوهرمنم نمیزاره😭😭😭😭😭😭😭😭

شوهر من خیلی گیرای الکی میده

حتی عینک دودیم نمیزاره بزنم😐

با پول سهام عدالت😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مگ چقده😐

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
سخت نیس نفس کشیدن؟؟ میگن ازراه دهان باید نفس بکشی و خیلی سخته عمل بینی.. درسته؟ 

من به هیچچچ وجه هیچ مشکلی ندارم خداروشگر ب شدتم هم ار  بینیم راضی ام ن سختی بعد از عمل داشتم ن مشکل تنفسی

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍
2706