2733
2734

چند بار پی پی کرده؟؟؟ 

اسهال نوزاد یعنی هر ۱ ساعت پی پی کنه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منظورت از اسهال چطوری؟!

نوزاد زیر شش ماه وقتی اسهال که مدفوعش کاملا آب باشه و بدون جامدات

اگه دون دون داره  اوکی ، حالا هرچقدر آبکی!

دفعاتش هم دختر من هر ۵ دقیقه یه قرت بود 😆 هر دکتری بردم گفت طبیعی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
چند بار پی پی کرده؟؟؟  اسهال نوزاد یعنی هر ۱ ساعت پی پی کنه

عزیزم پسر من تو ۹ ماهه

دوزی دوبار شکمش کار میکنه ولی یکم شله

یعنی اسهاله؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم پسر من تو ۹ ماهه دوزی دوبار شکمش کار میکنه ولی یکم شله یعنی اسهاله؟

نه عزیزم ببین اسهال زمانی خطرناکه که منجر بشه اب بدنت کم بشه با دوبار مدفوع شل اب بدن کم نمیشه ولی مثلا روزی ۸-۹ بار پی پی شل خطرناکه اب بدنه بچه رو‌می گیره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
عزیزم پسر من تو ۹ ماهه دوزی دوبار شکمش کار میکنه ولی یکم شله یعنی اسهاله؟

موز بهشبده

نه عزیزم ببین اسهال زمانی خطرناکه که منجر بشه اب بدنت کم بشه با دوبار مدفوع شل اب بدن کم نمیشه ولی م ...

مرسی از راهنماییت عزیزم...امروز بهش موز دادم بهتر شده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706