2737
2734

من ک رفتم گرافیک تجربی اخرشم هیجی نمیشی مگر اینکه مولدار باشی یا سهمیه داشته باشی از هر ۱۰۰نفر ۸۵نفر میرن رشته تحربی و از این تعداد فقط ۲درصدشون پزشکی و پرستاری میارن و نیرو هم نمیگیرن ایقد زیاد شده دکتر و پرستار💔💔💔💔

من ک رفتم گرافیک تجربی اخرشم هیجی نمیشی مگر اینکه مولدار باشی یا سهمیه داشته باشی از هر ۱۰۰نفر ۸۵نفر ...

مرسی از خالی کردن ته دلم😑من منم میدونمم که میتونم اگه خودم بخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن نمیخاستم بخدا ناامیدت کنم ولی حقیقت تلخه......خدا کنه واقعا چیزی ک میخای بشی ..👌

عزیزم این حقیقت نیست فرض کن تمام اون هشتادو پنج درصد همین فکرو بکنن مطمئن باش همه داغون میدن کنکورو بعدم مهم اینه من الان تلاشمو میکنم شد شد نشدم نشد مهم اینه بعدا نمیگم کاش میخوندم 

عزیزم این حقیقت نیست فرض کن تمام اون هشتادو پنج درصد همین فکرو بکنن مطمئن باش همه داغون میدن کنکورو ...

ابجی تمام میلیاردارای شهرمون روی کار ازاد ب اینجا رسیدن....

با کار دولتی فقط خودتو گرفتازومیکنی برا ی بخور نمیر بابای من ۲۵سال خدمت کرد حقوقمون ۴ تمنه نمیدونیم با این پول خرج چی بدیم ۵نفر ادمیم و خرج شهریه دانشگاه مدرسه دکتر کرایه خونه        و جهاز و ... یه چیزی میدونم که میگم اگر دنبال پولی این راهش نیست.💔

2738
ابجی تمام میلیاردارای شهرمون روی کار ازاد ب اینجا رسیدن.... با کار دولتی فقط خودتو گرفتازومیکنی برا ...

دنبال پول نیستم گلم دنبال علاقمم بعدم اگه بخونم میشم همون دکتری که اگه خدایی نکرده چیزیت شد میری پیشش😊