2733
2734
عنوان

روغن درخت چای برای جوش و جای جوش

26391 بازدید | 11 پست

سلام  خانمای گل من چندروزه ک از این روغن ب این صورت استفاده میکنم حدودا نصف قاشق  روغن چای رو با ۵قاشق  گلاب میکس کردم ت یه شیشه ریختم  گذاشتم ت یخچال هربار ک جوش میزنه صورتم یا جوش رو خالی میکنم از این محلول میزنم   بنظرتون چطوره ؟. بیاین درمورد روغن درخت چای نظر بدین و تجربه ی ک داشتین رو ب اشتراک بزارین .ممنون میشم   

➰پـس چـرا دائـمـاً يـكسـانـہ حـال دوران؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست پسرم موضعی نیزنه روی جوشاش

میگن خودش ب تنهای نمیشه زد صورت رو میسوزونه حتما لاید با یچیزی مخلوت بشه  چون خیلی قویه   نتیجه ی داشته؟

2728
واقعا عالیه برای جوش و جای جوش. من سالها پیش استفاده می کردم. خییلی خوب بود. فقط اصلا خالص استفاده ن ...

گلم چجوری استفاده میکردی و چقدر میراشتی بمونه بعدشم با شویندی میشستین ممنون میشم  کامل توضیح بدی 

2738
یه یوتیوبر بود میگفت روغن درخت چای رو با ژل شستشو قاطی کنید 

یعنی بمونه رو صورت یا فقط همون شستشو کافیه تاثیرشو میراره ؟

گلم چجوری استفاده میکردی و چقدر میراشتی بمونه بعدشم با شویندی میشستین ممنون میشم  کامل توضیح بد ...

برای من با یه چیزی ترکیب کرده بودن. یادم نمیاد چی. شاید همین گلاب بود. چون گلاب هم برای جوش خیلی خوبه. 15 دقیقه می ذاشتم بمونه و می شستم. با آب خالی. چون حالت روغنی نداشت. با آب پاک می شد. گفته بودن فقط مستقیم روی خود جوش بزنین. ولی من پوستم خیلی چرب بود. کل صورتم زدم چند بار. چربی پوستم خیلی کمتر شد. خیلی بهتر شد. یه ذره حالت سوزش داشت... ولی هیچوقت آسیبی به پوستم نرسوند. زیاد استفاده کردم. الانم ژل ضد جوش سینره دارم. اونم روغن درخت چای داره. لازم باشه از اون استفاده می کنم. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!