2733
2739

زن ذلیله؟!ظرفات میشکنه‌چون اونا چشم حسادت دارن؟

آدما برحسب شخصیتشون عزیز میشن 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان منطورم شما نیستی یه سوال کلیه کسی میدونه جوابم رو بده

چرا عروسهای اینجا ایتقدر مظلوم هستن هر بلایی مادرشوهر سرشون میاره صداشون در نمیاد اصلا چرا اینقدر مادرشوهرها ظالم هستن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
دقیقا مادرشوهر منم همینجوریه پسر برا خرج کردن میخوان دختر و داماد برا خوردن ۲۴ ساعتی

خانواده شوهر منم اینجوری هستن پسر و خونه زندگیشو مال خودشون میدونن فکر میکنن عروس یه عضو اضافی هست مثلا میگن خونه داداشم هروقت خواستم میتونم برم ولی خونه داماد نه باید دعوتی برم

زن ذلیله؟!ظرفات میشکنه‌چون اونا چشم حسادت دارن؟ آدما برحسب شخصیتشون عزیز میشن 

ب خدا تو نتم حواندم بعضی ها ک چشمشون شوره باعث میشه چیزهای مثل اینه لیوان این ها شکسته بشه اخه روزهای دیگه اصلا نمیشکنه🥴🥴🥴🥴

اخه کروناست شلوغم هست تو شهر ما اون اطراف ک مطب های دکتر هست وگرنه خودم ماشین دارم

بازم نفهمیدم ... خودت ک ماشین داری ... چ ربطی ب کرونا داره ... پدرشوهرت باشه ک چی ؟

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
ب خدا تو نتم حواندم بعضی ها ک چشمشون شوره باعث میشه چیزهای مثل اینه لیوان این ها شکسته بشه اخه روزها ...

هرچی نت مینوبسه باور نکنید

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2740
اخه کروناست شلوغم هست تو شهر ما اون اطراف ک مطب های دکتر هست وگرنه خودم ماشین دارم

خودت برو عزیزم فکر کن تنهایی کسی نیست ببرتت ماسک بزن نکات بهداشتی رعایت کن چیزی نمیشه خیالتم راحت تره بعدا هزارتا فکر و خیال سراغت نمیاد

دخترشونو خیلی دوس دارن بعد پسراشونو...عروسام ک هیچی بزار نگم😑

خوب عروسم مادرخودشو دوس داره مادرشوهر دوس نداره

ادم همخون خودشو دوس داره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

مادرشوهر من به عروساش ببشتر از دختراش احترام میزاره نمیدونم چراا من ناراحت میشم وقتی ماعروسا باشیم.دخاراش و محل نمیده

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
2706