2726

مادرشوهر من با اینکه دامادش هیچ پخی نیست و ی ادم مضخرفه همش ازش تعریف میکنه و حتی میگه پسرم اینجوریه دامادم اینجوریه 

انقدر چشم حسادت دارن ک تا میخواست خواهرشوهرم بیاد خونه خدا شاهده فقط همون روزها ک می اومد لیوان بشقاب چینی فلاکس هی تو خونمون میشکست 

حالا شوهرم اسنپه و نمیتونه باهام بیاد دکتر احتمالا منم مشکوک ب حاملگیم میخواهم برم دکتر میخواستم با پدرشوهرم برم پدرشوهرمم خیلی زن ذلیله و دختر پرست میترسم بفهمن حامله هستم یا مشکوک ب بارداریم ی اتفلقی بام بیفته حالا ن ک فقط باهام بیان کلا در هر صورتی میترسم بهشون بگم چون میترسم ی اتفاقی بیفته اخه خواهرشوهرم ی ساله تو اقدامه نشده و من ناخواسته اگه باردارم شده باشم ناخواسته هست....

دختر وپسرشونو از عروس ودوماد بیشتر دوس دارن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون اگه مثلا پسردوست باشه به عقیدش هر انتخابی ک پسرش میکنه درسته و در نتیجه عروسشم دوس داره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

اوه ، خودتم خیلی درگیر خانواده شوهری، 

نباید انقدر بهشون فکر کنی اشتباهه... 

کلا رو مادرشوهر نباید هیچ وقت حساب کرد

مادر شوهر من پسر دوسته، پسراش رو بیشتر دوست داره. اینم نمیپسندم بچه ها همه باید عزیز باشن

با تاکسی برو .تا وقتی که شکمت برجسته نشده هم چیزی نگید .همه مادر شوهرت این طور نیستن .اکثرا اینطورن

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

دخترشونو خیلی دوس دارن بعد پسراشونو...عروسام ک هیچی بزار نگم😑

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706