2733
2734
عنوان

دو عدد کیف مدرسه

1169 بازدید | 20 پست
کیف اولی از این پارچه های نانو هست که کثیفی و غبار به خودش نمی گیره واقعا در حد نو کم استفاده شده قیمت نوش فکر کنم بالای 80 تومان هست قیمت با خودتون منصفانه
کیف دومی گابل اسپانیا هست که معروفه کم استفاده شده فقط قسمت پایین پایین کیف یک نوار لاستیکی باریک داره یک کمی رفته وگرنه خود پارچه کیف وبندها و کف زیر کیف سالم و بدون ایراد در حدنو .کیف کم مصرف شده نمی دونم چی شده قیمت نو فکر کنم بالای 130 باشه میتونید قیمت بگیرید قیمت با خودتون
خواهرم برای پسرم کیف اورده نمی خوام زیادی کیف ببینه و همچنین تو این شرایط گرونی کسی پایینتر کیف خوب بتونه تهیه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من نظرم برای کیف نانو 38000 که کمترازنصف نو مال منم واقعا در حدنو هست و برای گابل به خاطر رفتگی کوچیکش که تو دید هم نیست پایین کیف 35 گذاشته ام که یک چهارم نو قیمت گذاشته ام فکر می کنم منصفانه باشه من که وقتی تو مغازه ها قیمت کیفهای معمولی بیخودی رو دیدم که جنس ندارن و واقعا یکبار مصرفن تا اخر سال عمرشون کفاف نمیده که زیر 50 نیست سرم سوت کشید اون خوبها که دیگه هیچی
2706