2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا نشانه یخیلیییی خوبیه ...منم تو هردودخترام خیلییی بزرگ میومد .نشانه اینه که خدارو شکر سالمه و رحم داره

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

تو نی نی سایت خوندم طبیعیه

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2738
اتفاقا نشانه یخیلیییی خوبیه ...منم تو هردودخترام خیلییی بزرگ میومد .نشانه اینه که خدارو شکر سالمه و ...

عزیزم شما اقدام هاتون و رریمتون چطور بوده که بعد دوتا دخمل ناز پسردار شدید؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
عزیزم شما اقدام هاتون و رریمتون چطور بوده که بعد دوتا دخمل ناز پسردار شدید؟

خخخخخ عزیزم نمیدونم پسر یا نه شانسی زدم ..چهارشنبه برای اولین بار میرم دکتر ۱۲ هفته میشم .

البته اگه باردار باشم چون میگن کیست هم بی بیچک مثبت نشون میده دیگه بلاتکلیفم هنوز

من نه رژیمی گرفتم نه چیزی چون واقعا من حوصله همچین کارا رو ندارم .ولی برو تاپیک هام ببین .تقریبا تاپیک های اولم روشش گفتم خیلی هم دقیق ..ولی برای خودم انجام ندادم

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
خخخخخ عزیزم نمیدونم پسر یا نه شانسی زدم ..چهارشنبه برای اولین بار میرم دکتر ۱۲ هفته میشم . البته اگ ...

😂😂😂 رفتی بیا خبر بده.اقدام هاتو اگه یادت بود بگو.

ایشالا هرچی دلت میخواد همون باشه.خدا نی نی و برات حفظ کنه

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
😂😂😂 رفتی بیا خبر بده.اقدام هاتو اگه یادت بود بگو. ایشالا هرچی دلت میخواد همون باشه.خدا نی نی و ب ...

بیا تاپیک اخرم پیام بزار ...من چهارشنبه رفتم دکتر اونجا تاپیک اخرم چندنفر ریپلای میکنم  به همتون خبر میدم بیا یدونه خبر بده بگو به منم بگو یادم بمونه باشه؟

فقط عزیزم یعنی چجوری اقدام هامو بگم متوجه نشدم؟