2733
2734
عنوان

اونایی ک کرونا گرفتن خوب شدن تروخدا بیان🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 114 پست

شوهر منم کرونا گرفته ۱۰ روزه تب و لرز داره

پرستاره و قبول نمیکنه بره بیمارستان بستری شه.... میگه میخام تو خونه باشم  سخت ترین روزای عمرمو دارم میگذرونم  ...گاهی از بدن درد گریه میکنه...گاهی  نفسش تنگ میشه...گاهی تو تب میسوزه...ریه اشم خیلی درگیر شده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
همسرم کرونا گرفته! 

عزیزم همسر منم گرفت، ببین تقویت خیلی مهمه، روزی یکی دوبار آب سیب زرد طبیعی تازه بگیر بهش بده، سوپ مرغ و ورمیشل خیلی واجبه تو بیمارستان هم تاکید کردن، من صبحا بهش معجون میدادم شیر خرما پسته فندق بادام گردو پودر نارگیل کنجد یکم عسل بریز تو مخلوط کن، از هر کدوم 100گرم هم بگیری کافیه اگه مسیله مالی داری روزی 3_4تا دونه پسته مثلا کافیه، ماهیچه سر دست گوسفند بگیر بدون آب بنداز تو یه شیشه بعد بنداز تو یه قابلمه آب در حال جوش چند ساعت بذار عصاره ماهیچه در بیاد بهش بده، یه غذایی هم هست شیرگوشت گوشت گوسفند رو توی شیر گاو باید بپزی معجزه میکنه ولی طعمش یجوریه خیلی کم بپز چون احتمالا با اکراه بخوره ولی معجزه قطعیه تو نت سرچ کن دستور پختش از ائمه هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خودتم.زنگ بزن 4030 مشاوراش ارومت میکنن

اصلا میبرنش رو ابرا....

ینی تا عمر دارم یادم نمیره مدل حرف زدن مشاورشون!

فقط قطع کردم ،حالمو بهم زد انقد داغون و افسرده حرف میزد، حال من ک از بیچارگی زنگ زده بودم بهتر از اون بود.  

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2731
من پسرم بهمن ماه ۱۰ روز تب شدید داشت هیچی اثر نداشت رو بدنش ممکنه که کرونا بوده باشه؟تب ۴۰ درجه بی ا ...

دختر منم،هرچی سرم میزدیم خوب نمیشد،استفراغ و درد شدید شکم هم داشت،اون روزا با اطمینان نمیگفتن کرونا اومده،به من گفتن آنفلوانزاس..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
عزیزم همسر منم گرفت، ببین تقویت خیلی مهمه، روزی یکی دوبار آب سیب زرد طبیعی تازه بگیر بهش بده، سوپ مر ...

مرسی مهربون بابت راهنماییت😍🙏🙏🙏

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
شوهر منم کرونا گرفته ۱۰ روزه تب و لرز داره پرستاره و قبول نمیکنه بره بیمارستان بستری شه.... میگه می ...

ای وا خدا کنه زودتر خوب بشن

خیلی حس بدیه آرامش و از زندگیمون برده

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
اره عزیزم به مقدارمساوی باهم بکوب نصف قاشق هر۱۰شب یکباربخور برای پیشگیری درمانم سه شب پشت سرهم بعدا ...

تابستاتشو اوردن خریدم حتما شب بخورم واقعا درمان میکنه؟ میکم نکنه فقط کرونا خفیف درمان میکنه عزیز

2740
تابستاتشو اوردن خریدم حتما شب بخورم واقعا درمان میکنه؟ میکم نکنه فقط کرونا خفیف درمان میکنه عزیز

عزیزم من هم دادم خفیف خورد هم شدید والا نمیدونم خوب شدن.

تاپیک دومم گفتم بخدا راست میگم.

ان شاالله که روی شماهم جواب بده.

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......