2733
2734
عنوان

اونایی ک کرونا گرفتن خوب شدن تروخدا بیان🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 114 پست
الان میریزین سرم. من بخدا داروی امام کاظم وامام رضا طب اسلامی خوردم.تاپیکمم هست

عزیزمنم این دارو رو خودم اسیاب کردم هلیله سیاه رازیانه وشکر سرخ ازهرکدام ۱۰۰گرم خریدم واسیاب کردیم روزاول خوردیم تا ۱۰روزدیگه بهم گفتن برای پیش گیری باید ۳شب پشت سرهم بخوری بعد ۱۰روزی یه بار درسته؟

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروی امام رضاچیه چه جوری باید استفاده کرد

خدایا همیشه هوام داشتی همیشه به موقع نجاتم دادی بهت ایمان واعتماد دادم.خدایا توروبه بزرگیت قسم خواسته دلم بامصلحتت یکی بشه محمد یاسین بهم بدی خانم ام البنین توروبجان عباست قسم پیش خداضامنم بشو 😭خدابهم محمد یاسین ببخشه.دوستان هرکسی امضام روخوند ۱صلوات برای حاجتم بفرسته
عزیزمنم این دارو رو خودم اسیاب کردم هلیله سیاه رازیانه وشکر سرخ ازهرکدام ۱۰۰گرم خریدم واسیاب کردیم ر ...

نه گلم پیشگیری هر ده روز

درمان.سه شب پشت سرهم بعد اون هر ده شب

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2731
😐شوخی کردی دیگه مگه ن😐 حس چشایی نداشته باشی مزه هارو نمیفهمی  مهد کودک اینارو یاد میدادن ان ...

😂عه من هیچوقت اینارو یاد نگرفتم وگرنه اینارو نمیپرسیدم

میشه امضامو خوندی یه صلوات بفرستی  
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4706464/تجربه-من-از-کرونا-و-تاپیکمو خون کمکت میکنهنذر-من

خیلی ممنونم 

همرو خوندم ممنون بابت راهنماییتون 

همسر منم طب سنتی قبول نداره ایشالا ک گوش کنه

منم تو همین تاپیک خودم 2یا3 بار شنیدم ک گفتن دارو امام کاظم 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
تاپیک اولم گفتم.اونی که نوشتم زبان سفیر.واسه یه کاربر توضیح دادم

چه جوری تاپیک اولتون ببینم

2738

من ی شب خوردم زمستانشو البته ولی دوباره عطسه ابریزش گرفتم! چطوری خوب شدین بعد چند روز از خوردنش علایمنون رفت؟ علایم خفیف داشتین شاید خوب شدین؟

من ی شب خوردم زمستانشو البته ولی دوباره عطسه ابریزش گرفتم! چطوری خوب شدین بعد چند روز از خوردنش علای ...

الان تابستانه بایدبخورین موادش فرق داره طبعا اثرشم فرق داره.نصف قاشق میریختم رو زبونم میخوردم تلخم بود😣

ولی موثر

الان تابستانه بایدبخورین موادش فرق داره طبعا اثرشم فرق داره.نصف قاشق میریختم رو زبونم میخوردم تلخم ب ...

رفتم سرچ کردم موادش همونه فقط بجای مصطکی رازیانه تو تابستانشه فردا میرم موادشو میخرم خودم پودر میکنم...اینارو پودر کنم باهم بعد نصف قاشق بخورم؟

رفتم سرچ کردم موادش همونه فقط بجای مصطکی رازیانه تو تابستانشه فردا میرم موادشو میخرم خودم پودر میکنم ...

اره عزیزم به مقدارمساوی باهم بکوب نصف قاشق هر۱۰شب یکباربخور برای پیشگیری

درمانم سه شب پشت سرهم بعداون هرده شب

2706