2737
2734
عنوان

اونایی ک کرونا گرفتن خوب شدن تروخدا بیان🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 114 پست
همسرم کرونا گرفته! 

ببین اول برا اینکه خودت نگیری ظرفاشو با اب داغِ داغ بشور تا میتونه بخوابه بدنش انرژیشو واسه سیستم ایمنی بذاره بعدش سوپ و اش با سبزی تازه براش بپز ویتامین سی و زینک پلاس خیلی خوبه خودت و اطرافیانم شرو کنید خوردن تو فلاسک دمنوش اویشن و چایی سبز  درست کن روزی دوتا فلاسکو حتما بده بخوره 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
خیلی سخت بود براشون؟  همسر من خیلی حالش بده اصلا نمیتونه تکون بخوره

برای خودتم.زنگ بزن 4030 مشاوراش ارومت میکنن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما گرفته بودی؟ 

اره دودفعه گرفتم فک کنم سومیشم جدیدا علائم دارم😭 دیگه روم نمیشه به شوهرم بگم !!!

2731
علائمش چیه...؟ خواهرم پزشکه تو بخش کرونا...شاید بتونم کمکت کنم...

بدنش ب شدت سسته، سرفه میکنه خلت داره خیلی، تب لرز میکنه، سرگیجه داره، بدن درد داره، در کل خودش اصلا مردی نیس ک مریض شه جیکش دربیاد 

اما الان میگ دیگ نمیتونم حالم خیلی بده 

2 روز پیش رفتیم دکتر گف خفیفه ولی هی بدتر میشه

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

ما با اسکن ریه فهمیدیم کرونا داریم..چهار نفرمون گرفتیم فقط پدر شوهرم بیمارستان رفت حالش از همه بدتر بود..

اول پدر شوهرم گرفت بعد من گرفتم..پدر شوهرم سرفه نداشت..فقط تب داشت بی حال بود غذا نمیخورد..۶۵درصد ریه اش درگیر بود..دو هفته بیمارستان بود بعده دو هفته هم بیست روز تو اتاق قرنطینه بود..بعد من گرفتم ۱۵درصد ریه ام درگیر بود سرفه و تب داشتم ب شدت بی حال بودم..تو خونه دارو مصرف کردم ۱۵روز بعد خوب شدم..

بعدم شوهرم همون موقع بیمارستان میرفت پیشش باباش گرفت بدون دارو خوب شد..بعدم خواهر شوهرم ک حالش خیلی بدتر از ما بود اونم دکتر گفت نیاز ب بیمارستان نیست تو خونه دارو مصرف کن و قرنطینه..دو هفته پیشم شوهرش گرفت اونم تو خونه بود بیمارستان نرفت تو خونه دارو مصرف کرد

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
بدنش ب شدت سسته، سرفه میکنه خلت داره خیلی، تب لرز میکنه، سرگیجه داره، بدن درد داره، در کل خودش اصلا ...

خلط داشته باشه خیلی خوبه خداروشکر 

2738

اصلا نترسین..قوی باشین..ترس بدترتون میکنه..باید مسلط بود..تو اتاقی که قرنطینه هست درو یا پنجره باز بزارین ک هوا ردو بدل بشه..یکنواختی خونه حال ادمو بد میکنع..

گوشت گوسفند بار کن تند و ترشش کن بده بخوره،چون بی اشتهاش ترشی و تندی دهنشو مزه میاره..آش ترش درست کن..کمپوت آناناس بده بخوره و مایعات فراوان..اهنگ شاد بزار نزارین روحیتون بد شه خیلی موثره..

ما با اسکن ریه فهمیدیم کرونا داریم..چهار نفرمون گرفتیم فقط پدر شوهرم بیمارستان رفت حالش از همه بدتر ...

دکتر رفتیم ب همسرم گف خفیفه جوونی چیزیت نمیشه 23 سالشه 

اونروز زیاد حالش بد نبود 

اما الا خیلی حالش بده

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
خلط داشته باشه خیلی خوبه خداروشکر 

جدی؟؟؟؟؟ تروخدا جدی میگین؟ 

دکتر رفتیم ب همسرم گف خفیفه جوونی چیزیت نمیشه 23 سالشه  اونروز زیاد حالش بد نبود  اما ال ...

دارو نداد بهش؟؟سرم میدن که باید سرم رو بزنی..دوباره ببرش پیش ی دکتر خوب حتما دارو میده..نترس..دارو مصرف کنه خوب میشه..توکل بر خدا..تو بترسی از ترست حالش بدتر میشه بهش روحیه بده..همین الان زنگ بزن دکتر ببرش امروز

دارو چی داد دکتر...؟ تست کرونا داده...؟ سی تی از ریه گرفتین...؟

تست کرونا داد مثبت شد 

دارو فقط اینارو داد گف مایعات بخور استراحت کن خفیفه (آزیترومایسین با دیفن هیدرامین) 

اما حالش اصلا خوب نیس خیلی قویه تا الان هرچی مریضی گرفته من ندیدم آخ بگه اما الان واقعا حالش خوب نیس😭😭😭😭😭😭